У Пологах провели інформаційний рейд серед багатодітних та малозабезпечених сімей

24 Червня в 10:17  0  514

Події містаУ Пологах провели інформаційний рейд серед багатодітних та малозабезпечених сімей

23 червня у селі Федорівка, Межиріччя, Шевченко, Хліборобне, Новоселівка, Костянтинівка, Золота поляна, с. Пологи, м. Пологи співробітники Пологівського районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області спільно з фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та інспектором ЮП СП Пологівського ВП ГУ НП провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з багатодітними та малозабезпеченими родинами, під час яких розповіли громадянам правила пожежної безпеки у побуті.


Також, співробітники ДСНС нагадали мешканцям села правила пожежної безпеки під час відпочинку у природних екосистемах у літній пожежонебезпечний період, попередили про адміністративну, кримінальну відповідальність та негативні наслідки від самовільного і навмисного спалювання сухої рослинності.
Під час проведення рейду велику увагу рятувальники приділили запобіганню нещасних випадків серед дітей.

 

Зокрема, співробітники ДСНС України розповсюджуючи профілактичні пам’ятки, зазначали ще й на індивідуальній відповідальності батьків за безпеку дітей, які позбавлені нагляду з боку дорослих, часто стають учасниками надзвичайних подій, що збільшує статистику травматизму.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
5
Сміх
3
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)