У молодіжної команди села Поліг з'явились не тільки нові ідеї, а й нове обладнання

18 Листопада 2020 09:45  0  816

Події містаУ молодіжної команди села Поліг з'явились не тільки нові ідеї, а й нове обладнання

Молодіжний рух “Молодь S” із села Поліг у березні стали учасниками і переможцями конкурсу мікро-грантів для громад від благодійного фонду «Карітас Запоріжжя». Їх проєкти щодо культурного дозвілля молоді готові запрацювати на повну силу завдяки купленому обладнанню.

 

Нагадаємо, молодіжна група, що налічує 25 мешканців села Поліг (діти та підлітки), на чолі з лідером групи і відповідальною особою організації Оксаною Лашко займалася проведенням культурно масових, розважальних заходів для мешканців села - ставили театральні постановки, вуличні концерти, облагороджували територію села.


Як то кажуть, що посієш – то й пожнеш. Заохочення молоді до культурного дозвілля, боротьба зі шкідливими звичками, вдосконалення моральних якостей - головні цілі, які були поставлені при створенні та подальшої діяльності молодіжного руху.


Так підлітки отримали можливість направляти свою енергію у позитивне русло. Вони самостійно організовують та проводять культурно–масові, розважальні заходи з елементами театральної діяльності, займаються волонтерством. Так зусиллями дітей влітку була облаштована територія дитячого майданчика біля сільського клубу: пофарбовано турніки та пісочницю, висаджено квіти.


Молодь мріє про подальший розвиток та процвітання рідного краю, і цього вони прагнуть досягати власною працею. У них є багато ідей та планів на їх реалізацію. Для підтримання їх завзятості було прийнято рішення взяти участь у проекті від БФ “Карітес”. Після отримання мікро-гранту радощам команди не було межі!


Ми, як і планували, вже купили апарат для виготовлення попкорну та солодкої вати, придбали ширму для переодягання та настінні дзеркала у танцювальну залу сільського клубу, - розповідає лідер команди Оксана Лашко.

 

Отримавши довгоочікуване обладнання, діти декілька разів збиралися і весело проводили час. Настрій односельцям діти підіймали, пригощаючи самостійно засмаженим попкорном та солодкою ватою під час перегляду кінофільмів на території клубу села Поліг.


На жаль, у зв’язку з карантинними обмеженнями, спричиненими пандемією COVID-19, діяльність учасників молодіжного руху останнім часом здійснювалася здебільшого в онлайн режимі. Молодь та їх батьки, а також інші мешканці села з нетерпінням чекають закінчення карантину та вже планують культурні заходи.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
5
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)