З нагоди Дня захисника України у Пологах відкрили книжкову виставку Есть фото

13 Жовтня 2020 15:21  0  358

Події містаЗ нагоди Дня захисника України у Пологах відкрили  книжкову виставку

З нагоди Дня захисника України в КУ «Пологівська центральна районна бібліотека» відкрито тематичну книжкову виставку «Захисник України – звучить гордо».

 

В період карантину відвідувачі бібліотеки мають бути в респіраторах або захисних масках.

 

Працівники бібліотеки запрошують пологівців ознайомитись з книгами, представленими на виставці:

 

1. «Поле битви – Україна.Від «володарів степу» до «кіборгів».

Воєнна історія України від давнини до сьогодення. Сьогодні, коли відбуваються потужні зрушення в суспільному сприйнятті минулого, відновлюється інтерес до історії України.

 

Читач може познайомитися з думкою провідних вітчизняних істориків, результатами останніх наукових досліджень та відкриттів.

 

При цьому автори не виконують ідеологічне замовлення, їхні оцінки часом не збігаються, що дозволяє кожному з нас самому виступити суддею в цих суперечках:

 

– які військові конфлікти відбувалися на українських теренах;

– на чому тримаються українські воєнні традиції;

– що треба згадати і відновити, про що нагадувати постійно;

– що в нашій історії факти, а що – пропаганда.

 

Сьогодні ці теми стали вкрай актуальними.

 

Пропонована книжка може відповісти на чимало питань, які цікавлять і турбують кожного українця.

 

2. «Вклоняємось доземно українському солдату».

У нашому світі тільки ті вартості мають майбуття, за які людина готова боротися, які вона рішуче готова захищати, жертвуючи найдорожчим - життям. Серед цих цінностей перша – Україна, наш мудрий народ, наша щедра земля. Тому й постали в час смертельної небезпеки українські солдати, аби вигнати ворога зі своєї землі. Хто вони, захисники України? Яку ціну платять, виконуючи професійний обов’язок? Саме на ці питання відповідає книга «Вклоняємось доземно українському солдату».

 

3. «Катастрофа і тріумф. Історії українських Героїв».

Ця книга – про тих, хто пішов боронити нашу землю та зберегти єдність країни. Про тих, хто робив героїчні вчинки, просто добре виконуючи свою роботу і залишаючись вірним присязі. Вона – про силу, мужність, волю. Про Героїв. Тут ви можете прочитати знакові історії про знакові події цієї неоголошеної війни на Донбасі.

 

4. Зіненко Р.А. «Війна, якої не було.

Хроніка Іловайської трагедії. – Ч. 1. 7-24 серпня 2014 року», «Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії. – Ч. 2. 25-31 серпня 2014 року». Ця чесна і відверта розповідь очевидця, який нічого не вигадує, а намагається бути максимально точним у своїх спогадах, отримала широкий відгук у читачів, насамперед у тих, хто виходив з-під Іловайська кривавим «зеленим коридором».

 

5. Солтис П.О. «370 днів у камуфляжі (записки артилериста)».

Цінність цієї книги у тому, що вона безпосередньо пропущена через біль, страждання, боротьбу та сподівання самого автора книги, дієвого патріота, хороброго воїна, не байдужого до будь-якого прояву несправедливості.

Твір написаний у формі щоденника, що надає читачеві відчуття безпосереднього психологічного контакту з автором.

 

6. Курков А.Ю. «Війна».

До цієї книги увійшли твори всесвітньо відомого письменника Андрія Куркова, які пов’язані однією темою – війною. 

 

«Щоденник Майдану та війни» – особистий щоденник автора, фіксоване відображення життя у Києві та країні, доповнений записами про перипетії на сході України, в Криму, роздумами про війну, про те, як і чим, за його баченням, живе окупований Донбас останні роки.

 

А у романі «Сірі бджоли» розповідається про життя пенсіонера сорока дев’яти років Сергія Сергійовича, який живе у селі Мала Староградівка, що знаходиться у так званій сірій зоні. Головна його турбота – як і куди з настанням весни відвезти подалі від війни своїх бджіл. Відвезти туди, де не стріляють, щоб згодом у меду не було присмаку війни…

 

7. Трофимович В.М. «Любов на лінії вогню». 

У збірці замальовок Василіси Трофимович, чарівної дівчини зі сталевим характером бійця, сплелися разом реальні події, документальні факти і справжні почуття. Почуття на лінії вогню, які увібрали і високу любов, і зраду, і розпач, і тугу за загиблим щастям.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
5
Сміх
5
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)