Медики розповіли про небезпечну хворобу, яку легко сплутати з Covid-19

17 Листопада 2021 08:04  0  930

Здоров'яМедики розповіли про небезпечну хворобу, яку легко сплутати з Covid-19

На тлі поширення Covid-19 діагностувати мононуклеоз непросто


Хвороба мононуклеоз, який викликає вірусом Епштейна-Барра, має симптоми, схожі як з сезонними інфекціями, так і з коронавірусом Covid-19. Про це повідомляє портал Sabah.

 

За даними вчених, основна відмінність мононуклеозу від інших інфекцій-збільшення лімфатичних вузлів. Крім того, поширені такі симптоми, як набряк мигдалин і ураження печінки і селезінки.

 

Основне джерело поширення вірусу Епштейна-Барра від людини до людини – рідини організму, особливо слина. Також підхопити збудник можна при переливанні зараженої крові або трансплантації зараженого органу.

 

Як повідомляють вчені, хвороба розвивається досить повільно, з такими симптомами ‒ жар, біль в горлі, ломота, головний біль, слабкість, висип і лімфатичний набряк. Причому вони можуть проявитися через чотири-шість тижнів після інфікування.

 

«На тлі поширення Covid-19 діагностувати мононуклеоз непросто. Відмінність можна зрозуміти по збільшенню лімфатичних вузлів, мигдалин, печінки і селезінки», – йдеться в матеріалі. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
8
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)