Субсидія у 10 тис. грн: хто може розраховувати на такі гроші

1 Жовтня 2021 11:57  0  8356

АктуальноСубсидія у 10 тис. грн: хто може розраховувати на такі гроші

Розмір субсидій на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальному сезоні 2021-22 рр для багатодітних сімей та дитячих будинків сімейного типу може скласти до 10 тис. грн.

 

У цілому середній розмір субсидій по країні в неопалювальний сезон становить 300-350 грн, а в опалювальний – до 2 тис. грн. Але, залежно від умов споживання житлово-комунальних послуг, складу домогосподарства, рівня тарифів, ця сума може становити та 3-5 тис. грн. Про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики з посиланням на заступника міністра Віталія Музиченка.

 

"Сьогодні призначення субсидій відбувається в індивідуальному порядку і залежить від розміру доходу членів домогосподарства та розміру плати за житлово-комунальні послуги, на що впливають тарифи та кількість цих послуг. Зокрема, для багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу, які займають велику житлову площу, розмір субсидій в опалювальному сезоні 2021-2022 років становитиме до 10 тисяч гривень", – пояснив Музиченко.

 

Він нагадав, що для призначення субсидії в загальному випадку слід подати лише заяву і декларацію про доходи. Документи можна подати особисто, звернувшись в Центр надання адміністративних послуг; в старостат або до уповноваженої особи в громаді; орган соціального захисту населення в районному центрі.

 

Також документи на призначення субсидії можна відправити поштою, роздрукувавши заяву з сайту Міністерства соціальної політики. Крім того, є можливість подачі заяви та декларації через офіційний веб-сайт міністерства.

 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
4
Сміх
19
Жах
14
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)