Хто куди, а ми на ярмарок

6 Серпня в 14:03  0  1398

На районіХто куди, а ми на ярмарок

Традиційно, щочетверга, з самого ранку пологівці поспішають на продуктовий ярмарок, який вже декілька років поспіль сміливо розташовується біля Універмагу.

 

"Ціни нижчі - якість гірша" - говорить Людмила, пенсіонерка, яка щонеділі приходить на ярмарок.

 

- Особисто мене тут приваблюють ціни. Звичайно, що якість бажає кращого, але дивлячись на мізерні пенсії доводиться на цей факт закривати очі. Бо треба якось прожити кожен наступний місяць. Тому й економимо. Частенько роблю тут закупки. Ось наприклад, картопля сьогодні тут коштує від шести гривень за кіло, дешевше чим на хитрому ринку, тож я вирішила придбати декілька кілограмів одразу. Нам з дідусем вистачить на два місяці.

 

"Ярмарок - перейшов у щонедільну звичку" - коментує пологівчанка Світлана.


- Для мене ярмарок це напевно вже звичка. Ми з чоловіком маємо можливість не економити, купувати овочі на міському базарі або ж в магазинах. Ціни приблизно скрізь однакові. Але звичка, яка сформувалася у нашої сім'ї протягом декількох років, змушує кожного четверга підійматися з теплого ліжка, та з самого ранку йти сюди. Просто цікаво, що привезли цього разу та які ціни. Та звичайно, що з пустими руками не виходимо з ярмарку. Сьогодні купили декілька кілограмів шампіньйонів по 30 гривень, та кавуни по п'ять гривень.

 

"На ярмарку продавці зговірливі" - запевняє пологівець Юрій.

 

- Віддаю шану рідному хитрому ринку. Люблю спілкуватися з продавцями, вони завжди привітні та чесні. Якщо щось несвіже - не обдурять.

Але. В четвер йду на ярмарок, бо ціну на окремий продукт там можна знизити, домовившись з продавцем. Є дуже добрі продавці, які жаліють стариків та віддають деякі продукти за ціною собівартості. Говорю так, бо сам неодноразово був свідком таких вчинків на ярмарку. 

 

Сьогодні на ярмарку ажіотажу не було. Напівпусті торгові ряди. Харчові продукти на декілька гривень нижчі ніж на славнозвісній стометрівці.

 

Але все-таки більший відсоток пологівців віддає перевагу рідному "Хитрому".

 

 

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
5
Сміх
5
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)