Хто контролюватиме, чи відстороняють нещеплених освітян і чиновників

30 Вересня 2021 09:38  0  714

АктуальноХто контролюватиме, чи відстороняють нещеплених освітян і чиновників

Про це на зустрічі з журналістами повідомили глава МОЗ Віктор Ляшко і міністр освіти Сергій Шкарлет


Співробітників сфери освіти і чиновників, які підлягають вакцинації, але не будуть щеплені, роботодавець повинен усунути від роботи. Перевірку цієї вимоги здійснюватиме Держпродспоживслужба.

 

"Якщо вакцинація обов‘язкова, то роботодавець зобов‘язаний відсторонити від робочого процесу людину, яка не вакцинована. Наразі тривають юридичні дискусії, бо є чітко прописано, коли ми бактеріоносія відстороняємо, там зберігається заробітна плата. Цього випадку не було, тому ми проводимо дискусії. Але збереження заробітної плати у таких випадках не буде", - уточнив голова МОЗ.

 

"Чому ми говоримо про те, щоб усувати співробітників. Так не будуть страждати колективи, які вже в більшості своїй вакцинувалися, і щоб це не вплинуло на освітній процес і роботу держорганів влади", – зазначив Ляшко.

Він додав, що указ про перелік професій, що підлягають обов'язковій вакцинації, після підписання МОЗ у Мін'юсту є місяць на узгодження документа. І тільки після цього він буде зареєстрований і затверджений, уточнив Ляшко.

 

Шкарлет своєю чергою зазначив, що конкретний перелік професій, який підлягає вакцинації, буде затверджений найближчим часом. Але порядок виконання цього Указу "трохи пізніше", додав міністр освіти.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
1
Сміх
8
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)