Хліб на Пологівщині подорожчає – питання на скільки?

9 Жовтня 2020 16:05  0  875

Події містаХліб на Пологівщині подорожчає – питання на скільки?

Про те, що хліб в Україні до кінця 2020 року може зрости в ціні було заявлено віце-президентом Всеукраїнської асоціації пекарів Юрієм Дученком.


Однак, підвищення має відбутися приблизно на 10-15 % від вартості, але ніяк не на 40%, як повідомляли деякі вітчизняні видання - додав спеціаліст.


Зазвичай про подорожчання тільки заговорять, а воно вже, виявляється, і відбулося.

 

Як із подорожчанням хлібу на Пологівщині, чим зумовлене зростання ціни на продукт першої необхідності та як реагують на процес наші земляки – журналісти «Районки» дізнавалися у директорки ТОВ з обмеженою відповідальністю «Україна» Тамари Курілової.


«На процес подорожчання хлібу завжди впливають зовнішні чинники – простіше сказати здорожчання одного товару тягне за собою підвищення ціни на інший. У хлібопекарській діяльності чинників, що впливають на ціну – чимало: ціни на продукцію, та її доставку електроенергію, зарплату працівникам.


Проаналізуємо, якщо у вересні нам довелося підняти ціну на хліб на 50 копійок, то у жовтні одразу відбулося суттєве подорожчання продуктів: якщо олія тієї торгівельної марки, яку ми звикли використовувати, коштувала146 грн за 5л, то на сьогодні за неї правлять 201 грн 73 коп. Цукор привезли вже по 17 грн 93 коп, мука, правда, подорожчала лишень на 50 коп (з 8 грн до 8,5 грн) і це лише з причини, що поставники – місцеві виробники (запорізькі вже підняли ціни з доставкою до 11-12 грн за кіло).
Тепер варто додати затрати на зарплату (мінімум став вищим) та електроенергію, що також не залишилася стабільною – і що маємо?
На сьогодні буханець хліба нашого виробництва коштує 10,5 – за 500 гр, та 12, 5 – 600 гр» - коментує Тамара Іванівна.


На останок жінка додала, що реалізація хліба останнім часом суттєво знизилася.

 

Як може змінитися ціна вже від завтра – залишається лише здогадатися.

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
7
Сміх
35
Жах
31
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)