Пологівцям пропонують взяти участь в конкурсі, який оголосила Вікіпедія

13 Вересня в 07:11  0  794

На Вкраїні та у світіПологівцям пропонують взяти участь в конкурсі, який оголосила Вікіпедія

До 30 вересня 2017 року триває щорічний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments).


Це конкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться у багатьох країнах світу. Мета конкурсу — зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі. 

 

Конкурс триває з 1 по 30 вересня включно.
Упродовж цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажують свої фотографії у Вікісховище. До першого листопада в кожній країні відбирають найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі.


Пологівці також можуть долучитися до конкурсу. Організатори конкурсу сподіваються, що щорічне проведення конкурсу «Вікі любить пам’ятки» не тільки дозволить зібрати велику кількість фотографій пам’яток, але й допоможе українцям пізнати забуті сторінки своєї історії, краще пізнати рідний край і спонукатиме бережно ставитися до надбань рідної культури. З пропозиціями щодо співпраці та запитаннями слід звертатися до організаційного комітету конкурсу:

 

wlm@wikimediaukraine.org.ua, повідомляє прес-служба Ратуші.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)