Можливо, найбільш заразна форма коронавірусу: Британія виявила нову варіацію Covid-19

19 Жовтня 2021 15:03  0  933

На Вкраїні та у світіМожливо, найбільш заразна форма коронавірусу: Британія виявила нову варіацію Covid-19

AY.4.2 може виявитися самою заразною версією коронавірусу, виявленою з початку пандемії


У Великій Британії почала поширюватися нова варіація коронавірусу – AY.4.2. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на вченого Інституту Уеллкома Сенгера в Кембриджі Джеффрі Барретта і директора Інституту генетики Лондонського університету Франсуа Балу.

 

Як зазначається, новий вид інфекції є варіацією «Дельта»-штаму коронавірусу, однак, як видно, має більшу заразність, ніж вихідний варіант – як мінімум на 10-15%. При цьому, за словами Балу, AY.4.2 може виявитися самою заразною версією коронавірусу, виявленою з початку пандемії.

 

В той же час фахівець підкреслив, що поки нова варіація фіксується тільки на території Великої Британії – зараз на неї припадає близько 10% усіх випадків зараження в країні. Балу також зазначив, що поширення нової форми може бути просто «випадковою демографічною подією».

 

У свою чергу Баррет заявив, що, незважаючи на більш високу заразність AY.4.2, зростання захворюваності в Британії пов'язане в першу чергу з тим, що жителі нехтують заходами профілактики, а не з появою нової варіації вірусу.

 

Інший опитаний виданням експерт, професор клінічної мікробіології Кембриджського університету Рави Гупта підкреслив, що AY.4.2 навряд чи сприятиме поширенню коронавірусу настільки ж значно, як це зробили раніше «Британський» і «Індійський» штами.

 

Як відомо, Україна – друга у Європі за смертністю від Covid-19. В Україні зафіксовано смертельний антирекорд: за добу від Covid-19 померли понад 500 людей.

 

Від учора у «червоній» зоні карантину перебувають п'ять областей. Це Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська та Херсонська області. Із впровадженням більш жорстких обмежень для невакцинованих, у «червоних» містах утворились значні черги до пунктів вакцинації. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
4
Сміх
17
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)