Виявлена ​​рідкісна копійка, за яку всім виплачують по кілька сотень тисяч гривень

1 Липня 2021 07:55  0  8790

На Вкраїні та у світіВиявлена ​​рідкісна копійка, за яку всім виплачують по кілька сотень тисяч гривень

У це складно повірити тому, хто не цікавиться нумізматикою, але часом навіть за сучасні монети можна виручити суми, які набагато більші за їхній номінал. Так, за одну з українських копійок готові заплатити декілька сотень тисяч гривень.

 

Як виглядають рідкісні українські монети
Як правило, нумізмати цінують або пам’ятні монети, у яких обмежений тираж, або ж монети, які несуть якийсь дефект. Іноді вони готові навіть заплатити за унікальні фальшиві копійки. Так, згідно з даними аукціону Violity.com, недавно на ньому відбулися торги, на яких фальшиву монетку в п’ятдесят копійок продали за тисячу двісті гривень. Іншим разом схожа монета була продана за дві тисячі гривень.

 

До трьох тисяч гривень можна отримати за легкі п’ять копійок 2007 року, або ж за п’ятдесят копійок 2014 і 2016 років, які були виготовлені з магнітного сплаву. Можна виручити дві тисячі гривень або більше за одну гривню 2013 року або п’ятдесят копійок 2014 і 2016 років. Їх відрізняють «каштани» з річного набору.

 

Однією з найдорожчих українських монет є п’ятнадцять копійок тиражу 1992 року. Її викарбували таким чином, що штемпеля вдарялися один об одного, надруковані і аверс, і реверс на обох сторонах. За таку монету колекціонери готові віддати тисячу доларів.

 

Проте, найдорожча українська монета – десять копійок тиражу 2008 року з особливим дефектом. Саме за неї готові віддати понад двохсот п’ятдесяти тисяч гривень. Якщо знайдете щось схоже, обов’язково віднесіть монету в банк або на форум нумізматів – спочатку для визначення автентичності, а потім і для продажу!

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

18
Супер
7
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)