Рятувальники провели спецнавчання для вихованців профліцею Есть фото

25 Травня 2021 15:20  0  744

Події містаРятувальники провели спецнавчання для вихованців профліцею

Рятувальники провели навчання з вихованцями Пологівського професійного ліцею


Піклуватися про дітей, навчати їх правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – завдання, що потребує постійної уваги дорослих, адже діти – майбутнє нації. Зі свого боку рятувальники докладають максимальних зусиль, щоб попередити виникнення надзвичайних подій за участю молодого покоління. Особливо гостро це питання стоїть напередодні тривалих літніх канікул.

 

Тож, 25 травня співробітники ДСНС нагадали учням про основні вимоги правил безпеки життєдіяльності, яких необхідно дотримуватись у повсякденному житті.

 

Окрему увагу вони зосередили на порядку дій під час відпочинку в природних екосистемах, біля водойм та виявлення вибухонебезпечних предметів. Крім того, фахівці ДСНС ознайомили учнів з технікою, спорядженням та їх технічними характеристиками.

 

Учнівська молодь мала можливість приміряти спеціальний захисний одяг та спорядження надзвичайників, також мала нагоду попрацювати з пожежним стволом, та влучно збити ціль водою.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
2
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)