Висновки пологівці зробили, але знову 6 протоколів Есть фото

16 Липня в 10:07  0  1146

Події містаВисновки пологівці зробили, але знову 6 протоколів

Нещодавно "Районка" повідомляла про результати роботи представників держпродспоживслужби, в умовах перевірки пологівських підприємців на дотримання протиепідемічних заходів на території суб'єктів господарювання.


Так, на минулому тижні, в ході перевірки міських магазинів, ринків, закладів громадського харчування, перукарень та салонів краси, робочою групою було виявлено шість випадків грубих порушень чинних вимог протиепідемічних заходів. Відповідно, було складено 6 протоколів.


Згідно з постановами Головного державного санітарного лікаря України, стосовно діяльності закладів та організацій міста в умовах адаптивного карантину, в місті Пологи, 15 липня, відбувся повторний моніторинг дотримання відповідних чинних вимог Постанови.


Інспектори держпродспоживслужби, залучившись підтримкою начальника відділу держнагляду з сусіднього району та представника поліції, повторили моніторинг ситуації в місті.


«Приємно вразили ті факти, що після попередження власники суб'єктів господарювання зробили висновки, швидко виправили ситуацію та працюють в безпечних умовах самі і не наражають на небезпеку своїх відвідувачів» - коментує начальник Пологівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Віктор Поляк.


«Знову, разом з приємними, маємо і неприємні враження - деякі підприємці, не визнаючи зауважень, відмовлялися визнавати провину, деякі навіть не чули про загальні вимоги роботи в період адаптивного карантину. Під час чергової перевірки, з 9-ти оглянутих суб'єктів господарювання, маємо знову 6 протоколів порушень» - говорить начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Пологівського районного управління ГУ ДПСС в Запорізькій області Олег Лемешко.


«Немає нічого над можливого - підприємцю варто лише виконувати умови основні вимоги Положення - для кожного виду діяльності вони, звичайно, різні, але багато спільних основних, яких мають обов'язково дотримуватися підприємці міста та відвідувачі. Люди мають знайомитися з вимогами документів, що регулюють їхню діяльність» - говорить начальник відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Більмацького районного управління головного управління держпродспоживслужби в Запорізькій області Марина Ревкова.

 

Згідно з Постановою Головного державного санітарного лікаря України, це, звичайно, не весь перелік вимог роботи закладів у період адаптивного карантину, але загальна картина підприємцям має бути зрозумілою.


1. Усі працівники закладів, що проводять надання послуг населенню в умовах адаптивного карантину, мають проходити температурний скринінг перед початком роботи, та фіксувати температуру тіла у спеціально виділених зошитах.


2. Працівники та відвідувачі закладів мають допускатися до приміщення тільки в респіраторі або захисній масці.


3.Дозволяється одночасне перебування відвідувачів на відстані не менше ніж півтора метра між ними.


4. Суб'єкт господарської діяльності повинен забезпечити постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників у санвузлах. Використання багаторазових рушників у відповідних закладах заборонено.


5. Обов'язковим є нанесення відповідного маркування, у тому числі і поза межами закладу, з метою уникнення скупчення перед входом та дотримання умов перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менше 1,5 м.

 

6. Вологе прибирання має здійснюватися з використанням мийних та дезінфекційних засобів.

 

7. Централізований збір використаних ЗІЗ, паперових серветок в окремі контейнери з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією.


8. Тимчасове відсторонення від роботи осіб групи ризику - особи, які досягли 60-річного віку, особи, які мають хронічні захворювання що пригнічують імунітет.


9.Працівники закладів торгівлі повинні бути одягнені в медичну маску або респіратор та одноразові рукавички.

 

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
6
Сміх
5
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)