У Запорізькій області потерпілому в Революції Гідності виділять 2 мільйони гривень на придбання житла

9 Червня 2021 16:51  0  1041

На Вкраїні та у світіУ Запорізькій області потерпілому в Революції Гідності виділять 2 мільйони гривень на придбання житла

Кабмін погодив компенсацію вартості покупки житла для людей з інвалідністю, які брали участь в Революції Гідності, а також членам сімей загиблих (померлих) учасників Революції Гідності.

 

Крім того, компенсацію нададуть учасникам бойових дій та членам їх сімей. У Запорізькій області мова йде про придбання двох квартир.

 

Про це стало відомо на засіданні депутатської комісії з питань бюджету, передає 061.

 

Як розповів директор департаменту фінансів ЗОДА Сергій Медвідь, в Запорізькій області одна людина перебуває у списку осіб, які отримали каліцтва під час Революції Гідності. Йому (або його сім'ї) виділять компенсацію на придбання житла вартістю в 2 мільйони 14 тисяч гривень. Йдеться про нову квартиру площею в 103 квадратних метра.

 

У черзі на придбання житла серед учасників бойових дій та членів їх сімей складається 10 осіб. Компенсація від держави становить 1 мільйон 131 тисячу гривень. Квартиру зможе купити один чоловік.

 

«Це теж цільові гроші. Черга тут формується відповідно до положення з цього статусу, узгоджується з Мінсоцполітики і ці гроші йдуть за призначенням. Ось по одній квартирі йдуть в кожному списку. Ось одна квартира виходить площею в 103 квадратних метра, а друга в 58,8 квадратних метра. Гроші направляються в департамент соцзахисту, а вони вже перераховують ці гроші людям на покупку квартир », - розповів Сергій Медвідь.

 

Раніше ми писали про те, що 2 червня на засіданні Кабміну погодили перерозподіл коштів, які спрямують на грошові компенсацію для отримання житла окремими категоріями громадян. На ці цілі було виділено 12,3 мільйона гривень, які спрямують до бюджетів Вінницької, Волинської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Черкаської та Тернопільської області.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
5
Сміх
13
Жах
20
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)