Вступ 2018: що робити з помилками в електронних кабінетах

6 Липня в 09:10  0  315

ОсвітаВступ 2018: що робити з помилками в електронних кабінетах

МОН сформував інструкцію для вступників

 

Однією з найпоширеніших помилок абітурієнтів є неправильне вказування адреси електронної пошти під час реєстрації. Через це вступники не отримують лист для активації кабінету на свою скриньку, повідомляє Міністерство освіти і науки.

 

У цьому випадку потрібно зареєструватися повторно на правильну адресу, але не раніше ніж через 24 години після попередньої спроби, поки перша реєстрація з невірною поштою анулюється.

Під час реєстрації електронного кабінету в системі можуть з'являтись помилки. Про це МОН написали у інструкції щодо роботи з електронним кабінетом.

 

Гриневич попередила про повільність роботи електронних кабінетів абітурієнтів

Зокрема, вказано номер помилки, напис, що з’являється в електронному кабінеті, та порядок дій вступника.

 

Ще одна розповсюджена проблема - неправильний пароль під час входу в кабінет і система блокує користувача на три години. У такому разі Міносвіти рекомендує для його відновлення скористатися сервісом "Забули пароль?".

 

Нагадаємо, реєстрація електронних кабінетів вступників буде відкрита до 18-ї години 25 липня. Від 12 липня через кабінети можна буде подавати заяви на вступ до вишів. Прийом триватиме до 18-ї години 26 липня. Цього року заяви в електронній формі мають подавати вступники на бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування, а також молодшого спеціаліста на базі 11 класів.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)