Гриневич назвала особливості вступної кампанії-2019

2 Липня в 07:20  0  881

ОсвітаГриневич назвала особливості вступної кампанії-2019

Цьогоріч будуть прийматися сертифікати ЗНО 2017-2019 років


У рамках цьогорічної вступної кампанії, яка стартувала в понеділок, 1 липня, абітурієнти матимуть можливість використовувати свої сертифікати ЗНО за останні роки, а також відвідати декілька творчих конкурсів у зв'язку зі зручними датами і часом їхнього проведення. Про це заявила міністр науки і освіти Лілія Гриневич, передає «Слово і Діло».

 

Гриневич розповіла, що вступна кампанія-2019 не буде особливо відрізнятися від торішньої, однак в цьому році будуть прийматися сертифікати ЗНО 2017-2019 років (крім сертифіката з іноземної мови по 2017 рік), а дати і час творчих конкурсів в університетах визначили так, щоб вступники мали можливість потрапити на конкурси в різних вишах.

 

Також Гриневич на прес-конференції повідомила, що 1 липня розпочинається запуск реєстрації електронних кабінетів абітурієнтів, з 1 по 10 липня проводитимуться творчі конкурси, а вже 10 липня розпочнеться прийом заяв і документів до університетів. До 16 липня документи повинні подати ті, хто вступає за творчим конкурсам або співбесідою, а до 22 липня ті абітурієнти, які вступають тільки за сертифікатом ЗНО.

 

26 липня абітурієнти побачать рейтингові списки, і до кінця місяця триватиме подача оригіналів в університети. До 1 серпня 12:00 стане відомо, хто вступив на бюджет, а на контракт зарахування триватиме до кінця вересня.

 

Прес-центр Міносвіти повідомляє, що станом на 14 годин дня вже 15255 вступників зареєструвало свої електронні кабінети, а це вдвічі більше, ніж в минулому році в той же час.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
3
Сміх
4
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)