Міністр назвала основні дати вступної кампанії 2018 року

26 Червня в 07:06  0  395

ОсвітаМіністр назвала основні дати вступної кампанії 2018 року

Реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 2 липня і закінчиться 25


Реєстрація електронних кабінетів вступників почнеться 2 липня. Про це під час прес-конференції в Києві сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

 

- Ця прес-конференція присвячена, в першу чергу, першому етапу вступної кампанії, а саме: 2 липня розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до них необхідних документів, - сказала вона.

 

За словами Гриневич, сьогодні МОН тестуватиме цю систему.

 

Рейтинговий список вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування сформують і оприлюднять 1 серпня

 

- Реєстрація електронних кабінетів розпочнеться з 2 липня і закінчиться 25 липня. Прийом заяв та документів розпочнеться 12 липня. Особи, які вступатимуть до ВНЗ на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів, зможуть подавати заяви до 20 липня. Абітурієнти, які вступатимуть тільки на основі сертифікатів ЗНО - до 26 липня. Творчі конкурси будуть проведені у кілька сесій - з 14 по 26 липня. Вступні іспити - з 21 по 26 липня, співбесіди - з 21 по 23 липня включно, - повідомила вона.

 

Міністр також повідомила, що рейтинговий список вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування сформують і оприлюднять 1 серпня.

 

- Вступники, які отримають рекомендації, мають виконати всі вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення - тобто вчасно подати свої оригінали документів до 6 серпня. Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням відбудеться 7 серпня - тобто в час наказів про зарахування, а за кошти фізичних або юридичних осіб - не пізніше 30 вересня. Це основні дати вступної кампанії, - сказала вона.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)