Символ свободи: на приморкі встановлять байк " Примарного гонщика» Есть фото

21 Травня 2021 08:48  0  559

У регіоніСимвол свободи: на приморкі встановлять байк " Примарного гонщика»

На Приморській площі в Бердянську встановлять скульптуру "Примарного гонщика" з однойменного фільму. Ідея належить місцевим байкерам. Підготовчі роботи до установки композиції вже ведуться.

 

Втілює в життя задумане місцевий майстер, Коваль, викладач Олександр Шапошник. Раніше він вже створив ряд цікавих композицій з металу: персонажі з "Трансформерів" — Тірекс і Бамблбі (вага якого близько тонни, а висота 3,5 метра). А також, 4-х метровий кульбаба, Ейфелева вежа, глобус, арки в кованих кольорах і фею на квітці. Встановлюють скульптуру за кошти місцевих байкерів.

 

- Мотоцикл-це символ молодості. Думаю, багато хто схвалить цю ідею, - розповідає один з ініціаторів створення «Примарного гонщика«, байкер Едуард Косогляд. - До останнього моменту у нас не було ясності, якою має бути скульптура, Олександр Шапошник порадив взяти ідею з фільму «Примарний гонщик».

 

"Відвідуючи інші міста, ловив себе на думці, що в Бердянську немає подібної скульптури, яка б дарувала гостям і приїжджим позитивні емоції", — розповідає Олександр Шапошник. - По фільму Примарний гонщик позитивний персонаж, який бореться зі злом, допомагає людям, плюс, мотоцикл – це символ свободи.

 

Виготовили металеву скульптуру в Бердянському машинобудівному професійному ліцеї, де викладає Олександр. За словами майстра,» Примарний гонщик " — одне з улюблених його творінь.

 

За задумом ініціаторів скульптура буде вандалостійка. Відкриття заплановане на 1 червня.

 

В Бердянске появится Призрачный гонщик

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
0
Сміх
0
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)