Пологівці зможуть отримати відповіді на свої питання від лікарів онлайн

1 Серпня в 09:36  0  971

Ноу-хауПологівці зможуть отримати відповіді на свої питання від лікарів онлайн

Міністерство охорони здоров'я запускає новий формат онлайн-спілкування з українцями «Запитай у лікаря», завдяки якому пацієнти та лікарі зможуть поспілкуватися на найбільш затребувані теми. У міністерстві сподіваються, що це допоможе популяризувати серед населення відповідальне ставлення до свого здоров’я та підвищить довіру до доказової медицини.

 

На сторінці МОЗ України у Facebook відбуватимуться трансляції наживо, під час яких користувачі мережі зможуть отримати відповіді від досвідченого спеціаліста. Для цього пишіть свої запитання під публікаціями в Facebook та Twitter, а лікар відповість на них у прямому ефірі.

Перша трансляція відбудеться завтра, 1 серпня, о 13.00 на офіційній сторінці МОЗ України в Facebook. Її темою стане вакцинація, зокрема обговорять наступне:

 

які щеплення слід зробити дітям до 1 вересня;
від чого треба вакцинуватися дорослим;
хто може отримати щеплення безоплатно та як це зробити.


Відповіді на всі ці та інші питання почуєте від Федора Лапія, лікаря-інфекціоніста, доцента кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика, члена Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики.

 

МОЗ України наголошує, що будь-які консультації щодо вашого стану здоров’я ви маєте отримувати насамперед у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким ви підписали декларацію. Саме на рівні сімейних лікарів у світі вирішуються до 80% питань щодо здоров’я. Формат «Запитай у лікаря» — це додаткова можливість дізнатися у фахівців відповідь на свої питання, але не може замінити візит і повноцінну індивідуальну консультацію з вашим лікарем.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
6
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)