Що відбувається сьогодні на центральній площі міста? Волонтери у Пологах Есть фото Есть видео

27 Травня 2021 11:24  0  1760

Події містаЩо відбувається сьогодні на центральній площі міста? Волонтери у Пологах

Сьогодні, 27 травня на центральній площі Поліг відбувається вулична акція з підтримки розвитку волонтерства, організаторами якої є працівники Територіального центру соціального обслуговування та волонтери БО «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя»

 

Акція включає в себе анкетування мешканців Пологівської громади стосовно обізнаності щодо волонтерства, бажання бути волонтером та захворювань на ВІЛ, туберкульоз та вірусні гепатити, COVID-19.


Всі бажаючи можуть пройти тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів в окремому наметі де працює медичний спеціаліст. За словами Ірини Дорошенко, голови правління БО «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя» понад 10 пологівців віком від 30 до 60 років за одну годину акції пройшли експрес-тестування.

 

 

До анкетування містяни долучаються з радістю, наразі опитано понад 30 мешканців Поліг. Анкетування триває до п'яти хвилин. 

 

Також на території Поліг запрацювала безкоштовна гаряча лінія за номером телефону: 0 800 408 048.

 

Зателефонувавши за цим номером, пологівці зможуть отримати просвітницьку інформацію щодо соціально небезпечних хвороб, зокрема COVID-19 та при потребі отримати індивідуальні рекомендації.


Нагадаємо, що минулого тижня міський голова Юрій Коноваленко підписав меморандум про співпрацю з БО «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя».

 

Проєкт «Об’єднаємося заради життя! Здійснення соціального супроводу ВІЛ-позитивних пацієнтів, людей з захворюванням на туберкульоз на території Пологівської міської ТГ в умовах пандемії COVID-19» реалізує БО «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

 

Довідково!
Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
4
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)