З вересня дівчата зможуть навчатися у військових ліцеях - Міноборони

7 Березня в 07:44  0  581

ОсвітаЗ вересня дівчата зможуть навчатися у військових ліцеях - Міноборони

Відповідний проект наказу Міністерства оборони вже розроблено


З вересня цього року дівчата матимуть можливість навчатися у військових ліцеях. Як інформує прес-служба Міністерства оборони, про це під час брифінгу повідомила головний спеціаліст Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Любов Гуменюк.

 

За її словами, відповідний проект наказу Міністерства оборони вже розроблено. Гуменюк наголосила, що міністерство усуває перешкоди для активної та повноцінної участі жінок у діяльності війська, що сприятиме формуванню гендерно збалансованих Збройних сил України.

Вона повідомила, що також скасовуються обмеження щодо прийому осіб жіночої статі на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

 

- Чисельність жінок, які навчаються у військових вишах та навчальних підрозділах, складає 8% від загальної чисельності зарахованих на навчання, - зазначила вона.

 

Також вона розповіла, що в Національному університеті оборони України ім. Івана Черняховського та Військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка реалізується "пілотний проект", в рамках якого у навчальних програмах вишів враховується гендерний складник.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
1
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)