Власними силами пологівці очистили сусідній будинок - смітник

21 Жовтня 2020 10:16  0  755

Пригоди тижняВласними силами пологівці очистили сусідній будинок - смітник

Нещодавно журналісти rayonka.com писали про  будинок по вулиці Державна, господар якого там вже довгий час не живе, але є рідня, яка спочатку приводила до ладу прибудинкову територію, але потім поступово припинили доглядати за своїм майном. Таким чином на його території облаштувався смітник. Що не дивно для нашого міста.

 

Це місце стало непокоїти сусідів, оскільки наркомани влаштували там свою точку привалу, а деякі пологівці вщент втративши совість підкидували до цього будинку не тільки всіляке сміття, а й померлих тварин в мішках, котрі потім входили в стадію розкладення, що супроводжувалося нестерпним запахом.

 

Мешканка Державної, яка живе по сусідству неодноразово дзвонила рідним колишнього сусіда робивши зауваження, декілька разів позитивно реагувавши на зауваження, син колишнього сусіда прибирав територію біля будинку від сміття, а в деяких випадках були наймані робітники для очищення.

 

Але декілька днів тому мешканці Державної повідомили нашій редакції про те, що рідні зовсім перестали виходити на зв'язок, місце все більше і більше  перетворювалося на місце для сміттєзвалища.

 

Неодноразово сусіди зверталися до комунальної служби, але реакції не було.

 

Тому власними силами,  найнявши працівників, заплативши власні кошти, прибудинкова територія занедбаного будинку була очищена від сміття.

 

Шановні пологівці, дійсно досить багато випадків в нашому місті, коли покинуті будинки стають смітниками.

В даних ситуаціях починається шквал обурення та невдоволення, мовляв "що ж це за свині таке роблять, чому ми живемо в такій країні, чому наші вулиці занедбані, чому те, а як так можна.... і тому подібне".

 

Питання: То можливо варто почати з себе?!

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
3
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)