Візажистка написала картину косметикою за 50 год. Есть фото

2 Березня 2021 14:20  0  623

АсортіВізажистка написала картину косметикою за 50 год.

Одеська візажистка 33-річна Анастасія Дідорук написала картину на полотні професійною косметикою.

 

На це пішло близько 50 год. Знадобилося 3 палети пудрових тіней, палета кольорових текстур та 45 кольорів і відтінків тіней для повік та пудри для обличчя.

 

2 березня картину Анастасії Дідорук внесли до Національного реєстру рекордів.

 

"З юності працюю з портретами. Мої картини не стилізовані, а з фотографічною точністю. З кожною роботою розумію, що розвиваюся як художник і візажист. Картина такого великого розміру стала першою в моєму житті. Вона є подарунком для компанії, з якою співпрацюю. Показала картину колегам торік на Святого Миколая. Сказали: "Це найбільший фейсчарт у світі. Подай заявку на рекорд". Вагалася, чи варто. Але потім вирішила спробувати", - розповіла Анастасія кореспондентці Gazeta.ua.

 

"Спочатку писала картини косметикою на стандартних шаблонах обличчя формату А4, на яких візажист відпрацьовує техніку. А потім вже перейшла на більші формати. Найбільше складнощі виникають з дрібною деталізацію - віями чи судинами в очах. Кісточки для макіяжу завеликі. Для того, щоб на полотні була плавна розтушовка, треба робити постійні кругові рухи на великій площині. Руку добре підкачала", - додала візажистка.

 

Анастасія Дідорук почала займатися візажем 2017 року. Тоді ж завоювала титул чемпіонки України з Face Chart. Також вона - триразова чемпіонка світу з макіяжу і моделювання брів, міжнародна тренерка і суддя чемпіонатів з макіяжу, чемпіонка Європи з портретного малюнку, скульптор, графічний художник-портретист.

 

 

 

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
4
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)