Платників податків попередили про спам-розсилку вірусів від ДФС

31 Липня в 21:53  0  272

На районіПлатників податків попередили про спам-розсилку вірусів від ДФС

Платникам податків почали надходити електронні листи від імені Державної фіскальної служби України з вкладеннями, відкриття яких призводить до завантаження вірусного файлу. Про це попередила прес-служба ДФС, передає УНН.

 

Повідомляється, що протягом останніх днів зафіксовано зростання кількості звернень платників податків щодо отримання електронних листів від імені Державної фіскальної служби України про наявність податкового боргу, вчинення адміністративного порушення, порушення податкового законодавства тощо. Такі листи містять вкладення, відкриття яких призводить до завантаження вірусного файлу.

"З огляду на це повідомляємо, що відправка спам-повідомлень відбувається з електронних скриньок, які не мають жодного відношення до Державної фіскальної служби України", - заявили у фіскальній службі.

 

Там закликали платників уважно читати електронну адресу відправника листа та перевіряти її достовірність.

 

"Для листування та обміну інформацією з органами державної влади, юридичними чи фізичними особами, організаціями іноземних держав та іншими підприємствами Державна фіскальна служба України використовує виключно електронні поштові скриньки, зареєстровані на поштовому сервері в домені sfs.gov.ua", - йдеться в повідомленні.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
2
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)