Ветерани отримають гроші: кому і скільки передбачено до 5 травня

18 Березня в 10:13  0  793

На районіВетерани отримають гроші: кому і скільки передбачено до 5 травня

Щорічна разова грошова допомога до 5 травня в 2018 році залежатиме від категорії одержувача. Кабмін встановив такі суми:

 

1. Особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаними особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

 

I групи – 3 685 гривень;

II групи – 3 265 гривень;

III групи – 2 845 гривень;

 

2. Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків – 1 265 гривень;

 

3. Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 3 685 гривень;

 

4. Членам сімей загиблих, дружинам і чоловікам померлих інвалідів внаслідок війни, дружинам і чоловікам померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися другий раз – 630 гривень;

 

5. Учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 525 гривень.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)