МОЗ ініціює відсторонення очільника системи охорони здоров’я Запоріжжя через погані темпи вакцинації

20 Жовтня 2021 17:01  0  1181

У регіоніМОЗ ініціює відсторонення очільника системи охорони здоров’я Запоріжжя через погані темпи вакцинації

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко вирішив ініціювати відсторонення керівника охорони здоров’я міста Запоріжжя через погані темпи вакцинації там. Про це повідомила пресслужба МОЗ.

 

Ляшко розповів, що нині в Україні у деяких центрах масової вакцинації логістично неправильно вибудуваний процес, а ще може бути неправильно розрахована кількість таких центрів.

 

Він наголосив, що якщо докласти зусилля, то це можна виправити, що продемонстрував новий рекорд вакцинації — понад 226 тисяч.

 

«І це не межа — регіони можуть і повинні нарощувати темпи далі. Але, на жаль, не всі відповідальні це розуміють, тому буду ініціювати відсторонення керівника охорони здоров’я міста Запоріжжя», — зазначив міністр.


Вимога уряду

Напередодні Міністерство охорони здоров’я дало доручення регіонам збільшити загальний тижневий показник кількості щеплень до 1,5 млн. Наразі за тиждень в середньому по всій Україні вакцинують 750-760 тисяч людей.

 

«Кожна область відповідно до своїх можливостей отримала певну кількість щеплень, яку цілком може виконати. Усі поставлені цілі реальні, затверджені і окремі регіони, наприклад Полтавська та Херсонська, вже довели спроможність досягти поставлених урядом рівнів охоплення вакцинацією», — наголошує Ляшко.

 

І додав, що одразу ж після входженням у «червону» зону карантину Херсонська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька та Одеська області вийшли у лідери щеплень першою дозою за добу. Там кількість щеплень зросла вдвічі.

Після цього 20 жовтня у МОЗ прозвітували про рекордну кількість щеплень за добу — 226 587.

 

Вакцинація в Україні

Вона триває з 24 лютого. Загалом Україна наразі отримала 25 мільйонів доз вакцини. Щеплення роблять препаратами від фармкомпаній AstraZeneca, Sinovac (вакцина CoronaVac), Pfizer (вакцина Comirnaty) та Moderna.

 

Згідно з Національним планом вакцинації проти коронавірусу, з травня в Україні мали робити щонайменше по 5,6 мільйона щеплень щомісяця. Для цього щодня потрібно було вакцинувати приблизно 182 тисячі людей. Однак таких темпів досягнути не вдалося.

 

План вакцинації передбачає, що в серпні мали зробити 6 мільйонів щеплень, а з вересня — понад 8 мільйонів щомісяця. Проте в реальності вийшло інакше: у серпні зробили 3,6 мільйона щеплень, а у вересні — 3,2 млн.

 


Джерело: hromadske.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
5
Сміх
11
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)