Цього року у Запорізькій області відремонтують понад 320 км доріг. Пологи в списках

27 Травня 2021 15:08  0  1033

У регіоніЦього року у Запорізькій області відремонтують понад 320 км доріг. Пологи в списках

У Запорізькій області триває масштабна робота по ремонту доріг. Про це йшлося під час наради з питання збереження автошляхів регіону за участі голови облдержадміністрації Олександра Старуха.

 

У 2021 році на розвиток і утримання автомобільних доріг Запорізької області наразі вже передбачено 5,3 млрд грн. У цьому році заплановано відремонтувати 263 км доріг державного значення та приблизно 60 км доріг місцевого значення.

 

На сьогодні тривають ремонтні роботи на дорогах О081030 Арабка — Астраханка — Мордвинівка — Гірсівка — Степанівка – Перша в селі Костянтинівка, О081976 Чернігівка – Богданівка – /Н-30/, О080288 Василівка – Дніпрорудне – /Р-37/.

 

Під особливою увагою – ремонт доріг курортного напрямку. Будується дорога до Кирилівки та Бердянська.

 

Найближчим часом мають завершитись тендери та розпочатися роботи ще на чотирьох важливих дорогах державного та регіонального значення М -14 (Одеса-Новоазовськ) від Бердянська до межі з Донецькою областю, а також Пологи-Токмак, Токмак-Оріхів та Новомиколаївка-Оріхів.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

26
Супер
1
Сміх
0
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)