Відома причина затримки виплати лікарняних у Пологах

26 Травня 2021 09:56  0  869

Події містаВідома причина затримки виплати лікарняних у Пологах

За повідомленням Фонду соціального страхування, за оперативними підсумками упродовж січня–квітня 2021 року до Пологівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області роботодавці подали заяви-розрахунки на фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності на суму понад 6,52 млн. гривень. Це на 1,32 млн. грн, або 25,4% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

 

Загалом, за 4 місяці цього року відділенням прийнято на фінансування 2209 листків непрацездатності, які були видані в разі травми, хвороби, у тому числі на COVID-19, самоізоляції або догляду за хворими дітьми чи родичами.

 

Порівняно з тим же періодом минулого року, кількість поданих на оплату лікарняних зросла на 546 листків або 32,8%.

 

На даний час, потреба у видатках за лікарняними листками та на страхові виплати потерпілим на виробництві і їх родинам щомісяця перевищувала обсяг надходжень від частки ЄСВ до бюджету Фонду соціального страхування України що призводить до затримки виплат.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
9
Сміх
8
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)