Facebook та Instagram відновили роботу

5 Жовтня 2021 08:36  0  345

На Вкраїні та у світіFacebook та Instagram відновили роботу

Facebook і Instagram відновили роботу після масштабного збою. Вони не працювали понад шість годин

 

"Великій спільноті людей і компаній по всьому світу, які залежать від нас: ми шкодуємо. Ми багато працювали над відновленням доступу до наших додатків і служб. Ми раді повідомити, що вони знову повертаються в Інтернет. Спасибі, що ви з нами", - йдеться на офіційній сторінці Facebook в Twitter.

Також відновив роботу Twitter.

 

"Іноді Twitter використовують більше людей, ніж зазвичай. Ми готуємося до цих моментів, але сьогодні все пішло не так, як планувалося. В результаті у деяких з вас могли виникнути проблеми з переглядом відповідей і особистих повідомлень. Це було виправлено ", - йдеться в повідомленні Twitter Support.

 

4 жовтня у роботі соціальних мереж Facebook і Instagram стався глобальний збій. У Facebook, яка володіє Instagram і WhatsApp, заявили, що знають про проблему й усувають її. Збої носять масштабний характер. На проблеми в роботі додатків скаржаться по всьому світу.

 

Масштабний збій у роботі Facebook, Instagram і WhatsApp могло викликати видалення записів DNS, які повідомляють, як знайти сторінки соцмереж в інтернеті.

 

Експерти допускають і можливість хакерської атаки, але вважають цей варіант малоймовірним.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)