Штам коронавірусу "Дельта": більше заразний і має відмінні від інших варіантів симптоми

9 Серпня 2021 15:23  0  943

Здоров'яШтам коронавірусу "Дельта": більше заразний і має відмінні від інших варіантів симптоми

Штам “Дельта” більше заразний і має відмінні від інших варіантів симптоми. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я

 

“Імовірність розвитку важкого перебігу хвороби при зараженні штамом” Дельта “набагато вище, якщо ви не вакциновані. Якщо все ж зараження відбулося, повністю вакцинації особи переносять хворобу безсимптомно або в значно легшій формі”, – йдеться в повідомленні МОЗ.

 

Симптоми при зараженні штамом “Дельта” відрізняються. Лихоманка, головний біль, біль в горлі і нежить поширені, тоді як кашель і втрата нюху або смаку – менш поширені.

 

Також повідомляють про більш серйозних симптомах, включаючи порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми і утворення згустків крові, що призводить до загибелі тканин і гангрени.

 

Згідно з дослідженням, проведеним вченими з Китаю, концентрація вірусу в крові інфікованої людини від штаму “Дельта” в 1000 разів більше.

 

Це означає, що у хворого набагато більша ймовірність виділяти вірус у зовнішнє середовище, і це сприяє поширенню вірусу серед інших людей.

 

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреесус повідомив, що кількість заражень COVID-19 за останні чотири тижні зросла на 80%. За той же період смертність в Африці, де вакциновано лише 1,5% населення, зросла на 80%.

 

“Досягнення знаходяться під загрозою або губляться, а системи охорони здоров’я в багатьох країнах перевантажені”, – сказав Гебреесус на прес-конференції.

 

За даними ВООЗ, штам Дельта був виявлений в 132 країнах і став домінуючим у світі.

 

“Усі вакцини, які зараз прийняті ВООЗ, забезпечують значну захист від важких наслідків і госпіталізації по всіх варіантах, включаючи штам Дельта”, – сказав провідний експерт ВООЗ з питань надзвичайних ситуацій Майк Райан.

 

У МОЗ також підкреслюють, що вакцинація – це найефективніший спосіб убезпечити себе і людей навколо від тяжкого перебігу хвороби і це рятує життя. Крім того, в МОЗ розглядають можливість часткового ослаблення обмежень для вакцинованих громадян.

 

Незважаючи на збільшення темпів вакцинації, показник щеплених громадян залишається вкрай низьким в Україні, і ця ситуація викликає тривогу.

 


Джерело: 1news.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
19
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)