Відкрився центр прихисток для матерів та підлітків Есть видео

4 Червня 2021 14:01  0  1293

У регіоніВідкрився центр прихисток для матерів та підлітків

Що робити, коли в тебе на руках немовля, а прихистку немає? Коли кривдять вдома, і доводиться терпіти, аби не залишитись на вулиці? Аби таких ситуацій виникало якнайменше відкрили Центр «Затишна домівка».


Два роки тому двері Центру «Затишна домівка» вперше відкрились для мам з дітьми та вагітних жінок, які опинилися у скруті.

 

У закладі – прихистки для вагітних жінок та одиноких матусь, відділення для підлітків-сиріт. Соціальна квартира розрахована на 12 осіб, має чотири житлові кімнати, в яких зараз проживають чотири хлопця. А ще віднедавна тут почали приймати жінок, що потерпають від домашнього насильства.

 

 

Зі всіма мешканцями «Затишної домівки» працюють психологи. Окрім цього, тут фахівці надають соціальний та юридичний супровід. Тож, більшість, кажуть у центрі, знаходить вихід із скрутного становища. І в складних ситуаціях просять звертатись за телефоном, вказаним на екрані.

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
1
Сміх
4
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)