У Григорівці урочисто відкрили паркову зону відпочинку Есть фото

9 Серпня 2021 13:46  0  1551

На районіУ Григорівці урочисто відкрили паркову зону відпочинку

6 серпня в центрі села Григорівка Пологівського району відбулось урочисте відкриття паркової зони відпочинку

 

Сквер в центрі села отримав нове дихання. Його прибрали, розширили, посадили нові дерева, встановили лавки, побудували дитячий розважальний майданчик, облаштували площу з вуличними тренажерами для занять спортом, оформили зону зі сценою для проведення мистецьких заходів, поклали фасадну плитку, заклали розарій.

 

На свято завітали почесні гості – заступник міського голови Сергій Колісник, депутат Запорізької обласної ради Олександр Машинський, староста Григорівського старостинського округу Пологівської міської ради Сергій Радченко.

 

Почесні гості урочисто перерізали червону стрічку, що свідчило про відкриття парку.

 

Надія Тріщмак від імені жителів с. Григорівка виступила зі словами привітань і подяки усім, хто підтримав ідею у створенні паркової зони відпочинку, вручила коровай Олександр Машинському на знак вдячності за фінансування цього проєкту.

 

 

На святі також виступили: депутат Запорізької обласної ради Олександр Машинський, староста Григорівського старостинського округу Сергій Радченко.

 

На присутніх чекала святкова концертна програма за участі аматорів сцени КУ «Пологівська централізована клубна система» Пологівської міської ради - Григорівського сільського клубу.

 

Спеціаліст з хореографічного жанру А.Гаспарян (Пологівський центральний будинок культури) з присутніми провів майстер-клас з виконання українського народного танцю – Поліської польки. Свято завершилось дискотекою.

 

Григорівці активно відпочивали, танцювали, розважалися. Свято вдалося на славу!

 


Джерело: За інформацією відділу культури і туризму Пологівської міськради

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
8
Сміх
5
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)