Вічне мистецтво на тілі: пологівчанка Даша Зайцева про професію тату-майстрині Есть фото

22 Липня 2021 14:48  0  1565

ОсобистістьВічне мистецтво на тілі: пологівчанка Даша Зайцева про професію тату-майстрині

Мода на татуювання не просто не вщухає, а й підсилюється кожного року. Щоправда, змінюються майстри, підходи до роботи та техніки, дизайни. У нашому місті також є тату майстри, які створюють вічну красу на тілах пологівчан.

 

Однією із найпопулярніших серед них є Даша Зайцева. Дівчина ще з дитинства захоплювалася творчістю в усіх її проявах: писала вірші та пісні, малювала... Але в якийсь момент вона вирішила розпочати займатися татуюванням:


«Багато хто із мого оточення мені говорив, що татуювання — справа якраз для мене, варто спробувати. А вже зараз я дуже вдячна тим людям за віру в мене».

 

 

Даша і сама має 4 татуювання, але, за її словами, готовий ще один ескіз. Створенням тату займається вже більше 3 років і вважає цю справу в першу чергу мистецтвом і способом самореалізації.

 

Хоч дівчина і не веде підрахунки, але стверджує, що за 3 роки праці точно зробила вже більше 1000 татуювань на людях.

 

«Я досить довго не могла визначитися зі стилем, в якому мені буде комфортно творити. Але на сьогодні я більше б’ю у стилі Linework, це тату, зроблене тонкими акуратними лініями. Якщо говорити про тематику, то це в основному флора і фауна».

 

Тривалість сеансу тату залежить від ескізу та розміру. За словами пологівської майстрині, процес може тривати від 30 хвилин до 4 годин. Найдовший сеанс з досвіду Даші зайняв 4 з половиною години.

 

Чому люди роблять тату?
— Людина приходить робити тату в певний період життя. Хтось залишає на собі яскравий спогад, хтось переживає емоційний біль… Кожне тату особливе для людини.


Відразу згадалося тату з фотографії: дівчина захотіла тонкими лінійними контурами відобразити її сімейне фото з чоловіком і дитиною.

 

У чому складність професії тату майстра?
— Найперше і найголовніше — зуміти налаштувати себе не боятися заподіяти біль іншій людині. Далі, звичайно ж, навчання: потрібно дуже багато практики в цій справі, щоб відчувати шкіру, багато чого варто вивчити, окрім малюнка (наприклад, ту ж саму анатомію, аби правильно розташувати малюнок). Ну і третє: з урахуванням того, що тату зараз стають все більш популярними, відповідно виросла конкуренція серед майстрів. Тому потрібно вміти зацікавити чимось таким, чого немає в інших.

  

Які етапи роботи у створенні тату?

— Клієнт пише мені або телефонує, приблизно хоча б пояснює ідею своєї тату, ми обираємо зручний час, він вносить предоплату і я починаю розробку ескізу в порядку черги. За день - два до сеансу я надсилаю готовий варіант для узгодження.

 

Як підготуватися до тату, які обмеження після?
— Перед сеансом не можна пити алкоголь, кофеїновмісні напої і не приймати антибіотики, так само протипоказаний загар і фізичні навантаження. Перший час після створення татуювання протипоказаний алкоголь і кофеїновмісні напої, загар, фізичні навантаження, скраби, пілінг, лазні, сауни.

 

Татуювання — це серйозне рішення для кожної людини, оскільки нанесена фраза, малюнок чи фото залишиться з вами на все життя. Та всі ми робимо свій вибір, який буде завжди нагадувати про минуле.

 

Дуже добре, коли згадки будуть щасливими та приємними, грітимуть серце та викликатимуть посмішку. А тату-майстри вам у цьому допоможуть!

 

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
6
Сміх
8
Жах
12
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)