Вибори в ОТГ: голосуємо за свій завтрашній день

10 Червня в 09:47  0  1142

На районіВибори в ОТГ: голосуємо за свій завтрашній день

Вже в цьому місяці мешканців Пологівського району знову чекатимуть на виборчих дільницях. Обиратимуть голів ради та депутатів до Пологівської ОТГ. І тут, скажемо відверто, політичної агітації значно менше, ніж, наприклад, на президентських виборах, де інтерес виборця підтримувався з одного боку – красномовними гаслами на бігбордах кольору фуксії, з іншого – сердечними промовами в інтернеті.


Місцеві кандидати ведуть себе більш стримано і нагадують про себе, демонструючи на плакатах довжину рук в намаганні обійняти Залізничну лікарню або розливаючись соловейком на шпальтах місцевих газет. В селі ж про програми, пропозиції та генеральні плани навіть не чули.
В селі, знаєте, зараз гаряча пора – жуки, прополка, сіно… В селі будуть голосувати не за партії з її програмами, а за сусіда, бо саме він вітається зранку, а не той, з іншого кутка. Це – якби кандидат в президенти жив з вами на одній вулиці, ви б періодично бачили його добрі очі і мали змогу пару разів на тиждень потиснути йому руку… ну як не проголосувати за такого мімічного президента?


Що таке ОТГ
Але повернемося до наших виборів. Що таке ОТГ для більшості населення і досі залишається незрозумілою абревіатурою. Хоча, до не об’єднаних мешканців все ж доходять чутки, як живеться в ОТГ поруч – ніби там і трава зеленіша, і хазяїв побільшало… але хто зна… Знають всеукраїнські підсумки ОТГ, які звітують про реальні успіхи і вдалі починання. Хоча дійсно не всюди процес децентралізації відбувався гладко, траплялися і збої в системі, здебільшого через депутатів та старостів, яких обирали «по-сусідськи» або «за звичкою».


Об’єднана територіальна громада — переформатування українського малого міста та села на новий кшталт, яке передбачає краще управління і найкращу долю їх мешканців. Так це чи ні і коли результати виборів мікро-парламентів дадуть реальні, дієві або взагалі відчутні для громадського життя результати — справа післязавтрашнього дня. Справою завтрашньою буде провести ці вибори чесно, з усвідомленням права вибору і головне – відповідальності за нього. А ще – обов’язково прийти, щоб показати свою небайдужість, запам’ятати тих, за кого віддали голос, хто буде захищати наші права, допомагати будувати краще майбутнє протягом обраного періоду. «Нам – не байдуже, і ми хочемо знати, що ви робити для нас,» - саме це мають відчути депутати, які пройдуть виборчий поріг.


Що отримає Громада?
Для ОТГ в державі передбачено субвенції на певні види розвитку та збільшення долі місцевого бюджету за рахунок податків. З ОТГ охочіше працюють міжнародні донорські компанії, адже сподіваються, що цільова допомога – це набагато краще, ніж кидати гроші в бездонну та безіменну кишеню загального користування. ОТГ живе за своїми правилами, що підходять саме їй, але не забуває звітувати і радитися у планах з громадою.

 

Що буде з тими, хто не приєднався?
До 2020 року вони залишаться спостерігачами за успіхами (дуже сподіваємося) Пологівської громади. Для них, за попередньою програмою, нічого не зміниться в фінансуванні. Але з 2020 року планується їх примусове дооб’єднання в існуючі громади. Насправді, говорити про масштабні зміни з обраним керівництвом Пологівської ОТГ буде неправильним, адже через впроваджений раніше військовий стан ми згаяли багато часу, проте це прекрасний привід проявити свої найкращі організаторські здібності, показати справжню, а не плакатну турботу про ближнього.
Тож приходьте 30 червня на дільниці і віддайте свій голос за тих, кому довіряєте, чию програму дій ви розумієте і з ким хочете пройти пліч-о-пліч наступні півтора роки.
Марина Андрусишена

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
4
Сміх
2
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)