Cиноптики дали докладний прогноз на весну в Україні

2 Березня в 07:16  0  1463

На Вкраїні та у світіCиноптики дали докладний прогноз на весну в Україні

Навіть найспекотніші дні можуть змінити заморозки


Українські синоптики пообіцяли теплу весну, яка здивує рекордною спекою і різкими перепадами температури.

 

Своїми прогнозами вони поділилися в перший весняний день 1 березня. За їх словами, навіть найспекотніші дні можуть змінити заморозки.

 

Березень


Народний синоптик Володимир Деркач попередив про температурні гойдалки, які слід очікувати протягом усього місяця.

 

"Весна очікується досить затяжна. У березні взагалі ще буде боротьба між зимовою погодою і весняною. Правда, з 8 березня очікується істотне потепління, але триватиме воно не довго", – розповів він.

 

За розрахунками ж народного синоптика Леоніда Горбаня, на тепло в березні сподіватися не варто. "У першу декаду морози сягатимуть 5-7, а місцями до 9 градусів нижче нуля. У другій декаді варто чекати потепління до 2-5 градусів з позначкою "плюс". Така погода і протримається до кінця місяця", – поділився він.

 

Квітень
А ось із початку квітня, за словами Деркача, плюсова температура "пропишеться" в Україні. "Квітень буде без морозних температур, але в той же час очікувати великого "плюсу", як буває і більше 20 градусів, не варто", – пояснив він.

Cиноптики дали докладний прогноз на весну в Україні


Горбань же пообіцяв теплий другий місяць весни з рекордними позначками на стовпчику. Потерпіти холод, за його словами, доведеться тільки перші чотири дні квітня. "Уже з 5 квітня температура почне зростати: спочатку до 10-12 градусів з позначкою "плюс", а потім, після 7-8 квітня стовпчики термометрів покажуть рекордні 16-19 тепла", – запевнив він.

 

Травень
У травні синоптики прогнозують традиційні опади. При цьому, супроводжуватися вони будуть різкими перепадами температур. А за тиждень до кінця весни, за прогнозом Деркача, і зовсім варто очікувати літнього тепла – стовпчики злетять до 25 градусів.

 

Пообіцяла теплу весну і завідуюча відділом синоптичної метеорології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух.

"Що стосується весни, то за прогнозами Національного управління, весна очікується тепла. Особливо теплим буде березень: на 1-2 градуси вище норми. Квітень – вище норми на 1 градус, а травень без температурних відхилень від норми", – розповіла вона.

 

Це загрожує, за словами синоптика, передчасним початком вегетативного періоду у рослин, що може привести до значного збитку урожаю.

Однак, ведучий науковий співробітник Інституту геофізики НАН України Світлана Бойченко заспокоїла, зазначивши що підвищення температури – очікуване циклічне явище.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
3
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)