Велике розчарування від "Великого будівництва"

14 Вересня в 09:41  0  3281

У регіоніВелике розчарування від "Великого будівництва"

На своїй фейсбук сторінці, пологівчанка Ангеліна Устименко поділилася світлинами щойно відремонтованої дороги на Бердянськ. Але зроблені світлини дороги на море викликали разючі коментарі пологівців.

 

 

- Всі ми раділи відновленню дороги в напрямку на море, але, мабуть, таки даремно. Не витримає вона до нового сезону. Напевно не варто, давати такі проєкти українцям, щось таки турки знають, бо їх дорога вже рік "кралечка". На жаль, ще не всюди, намалювали розподільні лінії, а асфальт вже вдався до втечі. Так виглядає великий "деребан" бюджету, - пише в дописі до своїх фото Ангеліна.

 

"Я розчарована. Дорога яку ремонтують, українські підрядники, просто розпадається. Це дуже сумно. Маю надію, що наглядова рада, змусить все це переробити. І таким чином, буде гарна дорога, підрядник навчиться відповідальності за свою роботу. А ми будемо користуватися гарною дорогою в напрямку до моря", - додає пологівчанка.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
9
Сміх
62
Жах
81
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)