У Запорізькій області модернізують приймальні відділення дев’яти лікарень за програмою «Велике будівництво»

19 Травня 2021 19:07  0  615

У регіоніУ Запорізькій області модернізують приймальні відділення дев’яти лікарень за програмою «Велике будівництво»

В Україні добігає завершення реконструкція приймальних відділень опорних лікарнях за програмою «Велике будівництво». Загалом буде реконструйовано 202 відділення екстреної медичної допомоги, в тому числі дев’ять – у лікарнях Запорізької області.

 

Модернізацію вже завершили в опорних лікарнях Мелітополя, Бердянська, Полог та Василівки, про це розповів сьогодні голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

 

Пацієнтів зустрічають на європейському рівні. Якщо раніше на обстеження витрачали години, то відтепер вся діагностика займатиме не більше 20-30 хвилин, після чого одразу призначають потрібне лікування. Нова філософія приймальних відділень дозволяє зберігати здоров’я та рятувати життя людей.

 

Із деякою затримкою триває будівництво у 5-й та 9-й міських лікарнях Запоріжжя, Токмаці та Мелітополі. Вже до кінця місяця буде повністю готове приймальне відділення обласної клінічної лікарні. Залишиться тільки встановити та запустити нове діагностичне і маніпуляційне обладнання.

 

Переконаний, що приймальне відділення нашої обласної лікарні стане одним з найкращих в Україні. Ми вже бачимо вражаючі результати і маємо не збавляти темп та якнайшвидше завершити оновлення всіх об’єктів, — підсумував Олександр Старух.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
6
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)