В українському війську вже не буде ВДВ

21 Листопада в 13:55  0  536

На Вкраїні та у світіВ українському війську вже не буде ВДВ

Ця абревіатура, що залишалися нам у спадок з радянських часів, нарешті скасована. Відтепер крилата піхота Збройних Сил України має нову назву – Десантно-штурмові війська. Про це, а також про інші нововведення у елітних підрозділах було оголошено 21 листопада на Михайлівській площі у Києві за участі Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка.

 

На площі вишикувався зведений підрозділ українських десантників. Відбулося урочисте прийняття присяги. А ще воїни отримали берети нового зразка.

 

Під час урочистої церемонії Петро Порошенко повідомив, що кольором українського десанту стає темно-бордовий, наголосивши при цьому: «Це – колір крові десантників, пролитої в боях за Україну». Як відомо, дотеперішні голубі берети використовують у десантних військах лише кілька країн. А бордові прийняті у шести десятках держав світу, з яких 19 – члени НАТО.

 

Берети українських десантників прикрашено новою емблемою. На ній зображено купол парашута, крила Архистратига Михаїла і вогняний меч, яким він уражає ворогів роду людського. І нарешті професійне свято тепер уже Десантно-штурмових військ України від сьогодні буде відзначатися 21 листопада.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)