Що вдихали сьогодні пологівці?

17 Квітня в 14:52  0  3332

На районіЩо вдихали сьогодні пологівці?

Сьогодні зранку пологівці повідомили про незвичайні явища у повітрі, які можливо було не лише побачити, але й відчути.


Перед обідньою порою все місто було наче оповите димом, а також дехто повідомляв, що повітря було насичене якоюсь хімічною речовиною - комусь було важко дихати, дехто говорив про неприємні відчуття в організмі.
Що за незвичайні явища були у повітрі над містом намагалися розібратися журналісти Районки.


Першочергово виключаємо пожежі
Починаючи з 10:00 17.04.2020 року в оперативно-координаційний центр ГУ ДСНС України у Запорізькій області по лініям «101» та «112» почали надходити повідомлення про задимлення атмосферного повітря у різних районах м. Запоріжжя та Запорізького району.


Для проведення розвідки та виявлення осередків задимлення від ГУ ДСНС (у різних напрямках) рятувальники провели моніторинг та осередків задимлення не виявили.


На даний час на території Запорізькій області надзвичайних ситуацій (подій), які би могли призвести до задимленості атмосферного повітря такого масштабу не зареєстровано. Підрозділи Головного управління ДСНС України у Запорізькій області на даний час знаходяться у місцях дислокації та готові до дій за призначенням. Інформація про задимлення була надана у лабораторний центр для проведення замірів повітря - повідомляється на офіційному сайті ГУДСНС України у Запорізькій області.


Що з повітрям?
Сьогодні 17 квітня спеціалісти лабораторного центру МОЗ отримали рекордну кількість заявок від жителів обласного центру, які скаржилися на стан атмосферного повітря. експерти зафіксували перевищення сірководню в повітрі в 3 рази від допустимих концентрацій і майже в 5 разів зафіксували перевищення у повітрі дрібнодисперсного пилу - повідомляють в прес-службі Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ.


Про рівень рівень радіації офіційно
Результати щоденного радіаційного гігієнічного моніторинга марафону території в контрольній точці міста Запоріжжя складає 0,12 мкЗв/год, що не перевищує показники багаторічних досліджень в цьому ж місці. Доза випромінювання від перебування на вулиці при таких рівнях гамма фону не перевищить 1 мЗв/год і не створює небезпеки для населення області - повідомляють в прес-службі Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ.


До чого тут Чорнобиль?
Спеціалісти лабораторного центру завіряють, що горіння лісів у Чорнобилі не впливає на стан радіоактивності території Запорізької області - повідомляють в прес-службі Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
11
Сміх
120
Жах
37
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)