У Запорізькій області вчителі вакцинуються дуже неохоче

10 Вересня 2021 11:14  0  999

У регіоніУ Запорізькій області вчителі вакцинуються дуже неохоче

У Запорізькій області є всі підстави для переходу на дистанційне навчання


У новому навчальному році після виходу Запорізької області з «зеленої» зони епіднебезпеки поширення коронавірусу відвідування установ освіти учнями і студентами і проведення в них масових заходів буде можливо тільки за умови проходження повного курсу вакцинації більш ніж 80% персоналу.

 

Оскільки вакцинація вчителів проходить дуже повільними темпами, то з погіршенням епідситуації є всі підстави для переходу закладів освіти на дистанційне навчання. Про це повідомив на виїзні колегії ЗОДА в Кирилівці заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов.

 

- Повністю провакциновані більш ніж 80% всіх працівників 44 закладів Загальної середньої освіти, - уточнив Руслан Борисович. - В Бердянському районі - 4 школи, в Василівському - 5, Запорізькому - 6, Мелітопольському - 28 й Пологівському - 1.

 

Жоден працівник школи не провакцинувався повністю в п'яти закладах: в Запорізькому й Пологівському районах, таких по 2 школи, Мелітопольському - 1.

 

Ще гірша ситуація з вакцинацією співробітників в дитячих дошкільних установах. Так, жоден співробітник не зробив щеплення в 21 установі дошкільної освіти: Бердянський район - 5, Василівський - 4, Запорізький - 2, Мелітопольський - 5 і Пологівський - 5.

 

Повний курс вакцинації отримали працівники 11 дитячих дошкільних установ: Бердянський район - 3, Василівський - 1, Мелітопольський - 3, Пологівський - 4.

 

За даними обласного контролю і профілактики захворювань МОЗ, на 6 вересня вакциновані 21611 працівників освіти, закінчили вакцинацію, отримавши два щеплення - 12810. Всього в системі освіти працюють 64194 людини.

 

До речі, ще на ранок 2 вересня цифри були такі - першою дозою щеплено 20910, закінчили вакцинацію 11952.

 

Як уточнив «Індустріалке» заступник директора ДУ «Запорізький обласний центр контролю і профілактики МОЗ» Олександр Мащак, на цю дату закінчили вакцинацію:

 

1653 співробітника закладів дошкільної освіти (9,5%),
82 співробітника закладів позашкільної освіти (2,3%),
5956 працівників установ загальної середньої освіти (18,6%),
522 співробітника закладів професійної предвисшего освіти (22,4%),
715 співробітників установ професійно-технічної освіти (27%),
3024 працівників вузів (49%).

 

Ситуація із захворюваністю на коронавірус стрімко погіршується в усьому світі і в Україні зокрема. Його особливістю є те, що почастішали випадки захворювання серед дітей і молоді. Тому так важливо вакцинуватися працівникам системи освіти, які дуже тісно контактують з дітьми.

 

Як показує статистика, на сьогодні найбільш відповідально поставилися до свого здоров'я працівники установ професійно-технічної та вищої освіти.

 

— Весь світ живе в умовах пандемії і варто це враховувати. Вчителям може і зручно сидіти на дистанційній роботі та перекладати свої задачі на батьків, але це не нормально. Заклади освіти мають працювати та надавати якісну освіту, а для цього треба створити безпечне освітнє середовище.

Зрозуміло, що є протипоказання, враховується добровільність, але треба нести і відповідальність за своє здоров’я, безпеку своїх колег та вихованців, їх родини, — зазначив Олександр Старух.

 


Джерело: iz.com.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
3
Сміх
7
Жах
14
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)