Вартість якого продукту в рази зросла під час свят

5 Січня 2021 10:09  0  1034

Події містаВартість якого продукту в рази зросла під час свят

За інформацією Асоціації тваринників України, ціни на яйця почали підніматися ще з початку грудня 2020 року. На початку 2021 року, вважають аналітики, в кращому випадку вартість залишиться тією ж, в гіршому – буде і далі зростати, хоча незначно.

 

Згідно з повідомленням, зростання цін на зернові культури стало причиною подорожчання комбікормів, які займають левову частку собівартості виробництва яєць. У зв'язку з цим деякі виробники «бояться, що не вистачить корму» і скорочують поголів'я птиці.

 

Як у Пологах?

 

На полицях продовольчих магазинів перед святами ціни на яйця були в межах від 28 до 33,5 гривень за десяток. Не довго пологівцям довелося чекали на подорожчання продукту, адже вже вчора в одному з магазинів ціна за одне яйце сягала 3,80 грн, десяток яєць вийшов  на 38 гривень. 

 

За інформацією Державної служби статистики, з січня по листопад 2020 року обсяги виробництва яєць скоротилися на 2,2 відсотка.

 

Нагадаємо, що з 2021 року також повинен здорожчати хліб до 20 - 24 гривень за буханець.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
5
Сміх
36
Жах
48
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)