Варіанти роботи в інтернеті під час карантину

7 Травня 2021 09:01  0  770

Ноу-хауВаріанти роботи в інтернеті під час карантину

Фріланс — дистанційна онлайн-робота, яка останнім часом стає все популярнішою. Фрілансерами є люди, які беруть певний обсяг роботи та виконують її для однієї фірми або декількох замовників одразу і дистанційно.


Однією із найбільших переваг такої професії завжди називали відсутність керівників та встановленого окремою людиною (не вами) розпорядку робочого дня. Але за останній рік додалася ще одна вагома перевага: відсутність особистого контакту в умовах карантину.

 

Ми підготували для вас підбірку онлайн професій із короткими поясненням про кожну та коментарем від нашої кореспондентки Євгеній Гончарової, яка, окрім журналістики, займається також і вільною роботою в Інтернеті.

 

Копірайтинг
«Один з найперших видів діяльності, з якого розпочала тоді, коли ступила на стежку фрілансу, — ділиться Євгенія. Копірайтинг — це написання статей або seo статей (з урахуванням ключових слів для кращої індексації певного сайту в Інтернеті) 80-100% унікальності за допомогою відкритих джерел та коментарів замовника. Писати тексти може, в принципі, кожен, хто просто хоче цим займатися. Не обов’язково бути письменником або закінчувати якісь певні курси, що, в принципі, не буде зайвим. Достатньо опрацювати безкоштовну інформацію про написання таких статей в інтернеті, прочитати певні видання з цієї сфери та шукати перших замовників».

 

Дуже багато бізнесів сьогодні заходять в інтернет, створюють власні сайти, тому кількість замовників не просто не зменшується, а й збільшується у прогресії. Знайти клієнтів у цій та інших професіях, про які ми будемо розповідати далі, можна на біржах фрілансу та навіть знаному всім ОЛХ.

 

Наповнення сайтів
Ця професія передбачає додавання товарних карток на сайті та створення описів до них. Працювати ви будете з інтернет-магазинами. На початку роботи необхідно переглянути матеріали про роботу із адмінкою сайту (WordPress, OpenCart ін), створення карток, пошук ключових слів.


«З таким видом діяльності я знайома, але, на мою думку, вона більше підходить людям, які не проти однотипної та монотонної роботи. Наприклад, мені такий вид зайнятості швидко набридає», — розповіла Євгенія.

 

Дизайн
На думку Євгенії, ця ніша буде дуже довго до кінця не наповненою, динамічною та цікавою для виконавців. Розробка дизайну — про дизайн авторських іконок для соціальних мереж, створення банерів, картинок для соціальних мереж, реклам та сайтів, презентацій, інфопродуктів...


«Роботи в сфері дизайну досить багато, головне — обрати зрозумілий для вас та якісний редактор, виховати в собі мистецтво здорових крадіжок та створення своїх ідей, переглянути безкоштовні і платні курси з основ дизайну та трішки «набити руку».

 

Робота із соціальними мережами
У зв’язку із тенденцією просування особистого бренду, дуже багато бізнесів широко виходить та заявляє про себе у соціальних мережах. Але власник компанії, головний бухгалтер або простий продавець не завжди мають змогу та компетенцію наповнювати та просувати соціальні мережі. Саме тому ця ніша також ще дуже довго буде відкритою. У роботу з соціальними мережами входить створення контенту, упакування контенту та, можливо, його просування. Людині, що працює із соціальними мережами, необхідно мати певні знання та навички. Набути їх можна як на безкоштовних платформах, так і пошукати платні курси.


«Але спочатку я просто раджу прочитати всю інформацію щодо роботи з соціальними мережами та виокремити для себе ті напрямки, з якими вам хотілося б працювати. Можливо, ви будете просто адміністратором соціальних мереж, можливо, будете створювати дизайн або станете таргетологом чи маркетологом бренду у соціальних мережах», – зауважила Євгенія.

 

Ми перерахували тільки ті інтернет-професії, які виокремила наша кореспондентка. Звичайно, їх набагато більше. Визначитися із тими, які вам будуть цікаві, можна досить простим методом:

 

- згадати те, чим ви займалися до цього;
- виокремити ті аспекти, з якими вам найбільш цікаво працювати, чому ви хотіли б вчитися;


- скласти список навичок, які вже маєте та готові розвивати;
- вирішити, як можна монетизувати їх за допомогою інтернету;


- шукати окрему професію, враховуючи все вище перераховане, її тенденції;


- спробувати себе у фрілансі «для себе», аби зрозуміти свій рівень, може напрацювати певне портфоліо та точно закріпити або спростувати думку: “Я справді готовий цим займатися”;


- шукати перших клієнтів за допомогою розміщення себе як професіонала на біржах та сервісах із пошуку роботи або шукати готові замовлення на біржах фрілансу та пробувати себе у їх виконанні.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
1
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)