В Запорізькій області найчастіше шукають слюсарів, водіїв і трактористів

15 Травня в 09:15  0  745

У регіоніВ Запорізькій області найчастіше шукають слюсарів, водіїв і трактористів

Протягом січня-квітня 2017 року 10,2 тис. безробітних в Запорізькій області знайшли роботу.

 

За інформацією прес-служби Запорізького регіонального центру зайнятості, з них 249 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 20 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 4 громадянина, старше 45 років і з числа ВПО і АТО, які отримали ваучери на навчання і підвищення кваліфікації; 5,3 тис.

 

Безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

 

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 травня 2017 року становила +1028 одиниць. Середній розмір заробітної плати у вакансіях, наданих роботодавцями до центру зайнятості, становить 4197 грн. (Середній рівень по Україні - 4262 грн.).

 

Найпопулярнішими професіями, на які сьогодні є попит, є професії висококваліфікованих робітників - слюсарі, електрогазозварники, водії, кухарі, продавці, молодші медсестри, офіціанти, трактористи та інші представники робочих професій. Також користуються попитом фахівці з високим рівнем кваліфікації - бухгалтери з відповідним досвідом роботи та менеджери.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)