Вакцину Pfizer привозять із порушеннями - ЗМІ

15 Липня 2021 08:17  0  880

Здоров'яВакцину Pfizer привозять із порушеннями - ЗМІ

Близько 38 тисяч доз вакцини Pfizer було поширено по Україні з порушенням правил транспортування, стверджує глава Національної медичної палати України Сергій Кравченко.

 

Регіони України отримують американську вакцину виробництва Pfizer із грубими порушеннями умов зберігання. Про це повідомляє Страна в середу, 14 липня.


Видання стверджує, що отримало відповідне відео від голови Національної медичної палати України Сергія Кравченка. А йому надали запис колеги з Держлікслужби.

 

"На кадрах розпаковують контейнер із вакцинами, який прибув до Харкова. На записі видно, що вакцина Pfizer надійшла без спеціального контейнера, без холодових елементів. А внутрішній трекер зареєстрував плюсову температуру в тривалий період часу. При цьому виробник наполягає на спеціальному температурному режимі - від мінус 60 до мінус 80 градусів за Цельсієм", - йдеться в повідомленні.

 

Тепер чиновники з МОЗ, Держлікслужби та управління фармаконагляду Держекспертного центру будуть розбиратися, хто винен у порушеннях умов транспортування вакцини. Що робити із зіпсованою партією, за словами Кравченка, ще не вирішили.

 

Він зазначив, що таке порушення холодового ланцюга під час транспортування вакцини Pfizer - не поодиноке явище в різних регіонах України.

 

"У регіонах скаржаться, що близько 38 тисяч доз вакцини Pfizer було поширено по Україні в таких умовах, з порушенням правил транспортування. Вдалося зняти поки що тільки це одне відео з Харкова, але воно підтверджує, що було порушено холодовий ланцюг. Немає спецконтейнера, холодових елементів, і по самій вакцині видно, що вона прибула розмороженою", - пояснив Сергій Кравченко.

 

Він підкреслив, що препарат Pfizer повинен надходити замороженим за ультранизьких температур, потім вакцина розморожується, розводиться з допомогою розчинника, і тільки після цього використовується.

 

"На відео видно, що трекер у контейнері зафіксував температуру 12,6 градуса, і за такої температури вакцина транспортувалася тривалий час. Це говорить про те, що холодовий ланцюг порушено. Вакцина повинна бути утилізована", - сказав глава Національної медичної палати України.

 


Джерело: Корреспондент.net

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
2
Сміх
12
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)