Аналітик розповів, які вакцини закінчаться через сім днів

19 Жовтня 2021 11:21  0  1227

АктуальноАналітик розповів, які вакцини закінчаться через сім днів

Pfizer залишилося на 5-7 днів


Ті українці, які вирішили вакцинуватися від коронавірусу Pfizer, але ще досі не зробили цього, мусять поспішити, адже в українських медзакладах вакцина закінчується. Про це повідомив мережевий аналітик Євген Істребін на сторінці у Facebook.

 

«Для тих, хто любить обирати вакцину, повідомляю Файзера на 5-7 днів. Тож хто ще не отримав першу вакцинацію, то майже немає часу, враховуючи хайп, який почався вчора», – написав аналітик.

 

Істребін також уточнив, що тим людям, які отримали першу дозу, не слід переживати за другу, адже їхня бронь чекає. «Faiser на сьогодні в Україні 1,688 млн. Але є бронь для тих, хто вже отримав першу дозу і чекає на другу. Заброньовано 577 тис.

Загалом 1,111 млн доз є безкоштовними. Вчора 53 тисяч громадян отримали першу вакцинацію Файзера за 1 день. Після першої вакцинації для цих громадян заброньовано таку ж кількість на другу вакцинацію. 53 тис+ 53 бронювання всього £ 106 тис. на добу. При балансі 1,111 млн. Такими темпами цього вистачить на 10 днів. Але залишки вакцини не розподілені по всій країні, а це означає, що через 4-6-8 днів в деяких регіонах закінчиться вакцинація. І не буде Файзера», – написав Істребін.

 

Раніше Істребін заявив про викриття маніпуляції уряду. За словами експерта, якби МОЗ врахував усі карантинні критерії, визначені постановою уряду, третина країни мала б оголосити найжорсткіший локдаун. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
8
Сміх
13
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)