З 8 листопада невакцинованих будуть відстороняти від роботи. Як діяти?

4 Листопада 2021 09:07  0  1676

АктуальноЗ 8 листопада невакцинованих будуть відстороняти від роботи. Як діяти?

Щомісяця карантинні правила стають все жорсткішими. Насамперед для тих, хто не щепився від ковіду. МОЗ встановило перелік організацій, працівники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19. Вже з 8 листопада роботодавець не щеплених працівників може звільнити, відсторонити від роботи чи перевести на дистанційну роботу.

 

Без роботи і зарплати?

З 21 жовтня діє заборона функціонування закладів громадського харчування, спортивних залів, продовольчих і непродовольчих ринків, крамниць, державних структур, а також проведення масових заходів у разі відсутності 100% вакцинації або негативного ПЛР-тесту на COVID-19 чи експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу, або документа від лікаря щодо протипоказань вакцинації у працівників та відвідувачів закладів. Ці правила стосуються міжрегіональних та приміських перевезень. Раніше МОЗ затвердив Наказ «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням». 20 жовтня Кабмін прийняв рішення «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236». Тут йдеться і про те, що невакцинованих можуть відстороняти від роботи.

 

Це не на жарт налякало жителів Пологівщини. Працівників закладів, визначених законом для обов'язкової вакцинації, керівництво вже повідомило, якщо не вакцинуються, будуть відсторонені від роботи без збереження зарплати.


Обов'язковій вакцинації з 8 листопада підлягатимуть працівники:
центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.


Не підлягатимуть обов'язковій вакцинації зі списку ті люди, у яких є абсолютні протипокази до проведення профілактичних щеплень. У випадку з ковідом — це серйозна алергічна реакцію на один з компонентів вакцини.


Аналізуємо цифри імунізації на Пологівщині:
За останніми даними, 56 % освітян пройшли повний курс імунізації від ковіду, загалом таких 85, 8%. Медпрацівників вакцинувалося 79,6%. Працівники державної адміністрації вакциновані загалом на 88,4%, повний курс пройшли 68 %, всі інші мають довідки із протипоказаннями до вакцинації. В міській раді вакциновано 87 % працівників. Але з 8 листопада обмежень щодо роботи невакцинованих працівників органів місцевого самоврядування немає. Станом на 1 листопада, серед усіх вакцинованих 57, 15% становить міське населення.


Чи залишаться люди без роботи з 8 листопада?
За словами керівників організацій, що підпадають під обов'язкову вакцинацію, працівники, що відмовились від вакцинації, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.


Чи законні відсторонення
Юристи наголошують, що на даному етапі вакцинація проти COVID-19 в Україні є добровільною, але не обов’язковою.
В дорожній карті із впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках затверджена Наказом МОЗ України №213 від 09.02.2021 вказується: «Вакцинація від коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні буде добровільною для всіх груп населення та професійних груп».


Про оплату праці при відстороненні від роботи
У ст.12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» зазначено, окрім визначених законом обов'язкових профілактичних щеплень проти дифтерії, кашлюка, кору, поліомієліту, правця, туберкульозу, які включені до календаря щеплень, – працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням також проти інших відповідних інфекційних хвороб.


У разі відмови або ухилення від обов'язкових профілактичних щеплень у порядку, встановленому законом, ці працівники відсторонюються від виконання зазначених видів робіт.


Ст. 46 КЗпП України визначає, що відсторонення працівників від роботи власником або уповноваженим ним органом допускається у разі відмови або ухилення від обов'язкових медичних оглядів; в інших випадках, передбачених законодавством.


КЗпП України не передбачає у цьому випадку позбавлення працівника права на заробітну плату на цей період. Закон не врегулював це питання, тому реалізувати його у площині покарання працівників за відмову від щеплень — неможливо. Виходить, відсторонення працівників від роботи за відмову від профілактичного щеплення від COVID-19 неможливе, оскільки Кодекс законів про працю України не врегулював це питання.


Водночас нещодавно Європейський суд з прав людини прийняв рішення, яке вказує на те, що обов’язкова вакцинація не є порушенням прав людини.


Як пояснюють юристи, судова практика у питанні відсторонення працівників від роботи у зв’язку з відмовою від щеплень від COVID-19 ще не сформована, однак якщо буде встановлено, що на порушення статті 46 КЗпП роботодавець із власної ініціативи без законних підстав відсторонив працівника від роботи із зупиненням виплати заробітної плати, суд має задовольнити позов останнього про стягнення у зв'язку з цим середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу (стаття 235 КЗпП).


Як діяти працівникам
Деякі роботодавці, ймовірно, погрожуватимуть і навіть будуть відсторонювати від роботи через відмову щепитися. Як діяти в такій ситуації?


Перш за все, потрібно розмежовувати погрозу відстороненням від реального відсторонення від роботи.
— Стосовно погрози відстороненням працівник може звернутись в Управління держпраці області, а щодо реального відсторонення від роботи — до суду про незаконність такого відсторонення з одночасною вимогою про виплату та стягнення різниці між фактично сплаченими коштами та середнім заробітком за час вимушеного прогулу, пов’язаного з таким відстороненням від роботи.


На думку пологівського юриста та адвоката Олександра Шевченка, таке можливо де-юре, але де-факто в нашій країні домінують укази та розпорядження посадовців (на жаль).


“Поки що до мене пологівці не звертались з цим питанням, але скоро вже будуть певні прецеденти по країні. Щодо відсторонення від роботи, вважаю це незаконним механізмом, порушенням законодавства та прав і свобод людини.
Закон про вакцинацію або щось подібне, в якому будуть регулюватись певні положення, має прийматись на законодавчому рівні. На сьогодні такого закону немає, а нормативно-правовий акт (постанова Уряду) не може суперечити чинному законодавству та Конституції України. Підсумовуючи, можна прийти до висновку, що такі відсторонення будуть незаконними”, - пояснює юрист.


Медична сторона
Вакцинація врятує ваше життя

Тетяна Одинець, головна епідеміологиня Пологівського району:
“Вакцинація – один з найефективніших методів профілактики інфекційних та неінфекційних хвороб. Вона допоможе швидше здолати пандемію та врятує багато життів. Особливо варто щепитися тим, хто знаходиться у групі ризику – медичні працівники, працівники соціальних сфер, які контактують з великою кількістю людей, люди з хронічними хворобами, пенсіонери.


Щоб виробити колективний імунітет, щонайменше 80 - 85% населення повинні або перехворіти, або отримати імунітет шляхом вакцинації. Вакциновані можуть захворіти, але з мінімальним перебігом хвороби, бо ті, хто перебувають в лікарнях під ШВЛ, мають складний перебіг та помирають, не вакциновані. Тільки досягнувши максимальної вакцинації населення, можна говорити про те, що коронавірус перейде в розряд звичайних ГРВІ і протікатиме в легкій формі”.


Лише вакцинацією ковід не подолати
Наталя Гарцева, сімейна лікарка Пологівського ЦПМСД:
“Вакцина, на жаль, не гарантує того, що ніхто не захворіє. Вона дозволяє перенести хворобу легше. А людина може залишатись джерелом збудника. Саме цим вакцина від коронавірусу відрізняється від усіх інших. Якщо я вакцинувався від кору – не захворію на кір, і в такий спосіб можна погасити епідемію. Але не вийде погасити епідемію коронавірусу тільки шляхом вакцинації. Це можна зробити тільки в поєднанні з карантинними заходами.”


Що каже ЗАКОН
Міністерство економіки України роз’яснило, що у роботодавця немає правових підстав примушувати працівників вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19 та/або притягати їх до дисциплінарної відповідальності за відмову вакцинуватися від цієї хвороби:


Відповідно до ст. 284 ЦК України надання медичної допомоги фізичній особі, яка досягла чотирнадцяти років, провадиться за її згодою. Повнолітня дієздатна фізична особа, яка усвідомлює значення своїх дій і може керувати ними, має право відмовитися від лікування.


Частиною 6 ст. 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» також передбачено, що повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою після надання об’єктивної інформації про щеплення, наслідки відмови від них та можливі поствакцинальні ускладнення.


У пункті 3 Резолюції 2361 (2021) Парламентська асамблея Ради Європи закликає та рекомендує інформувати громадян про те, що вакцинація не є обов’язковою і що ніхто не може зазнавати політичного, соціального чи іншого тиску для проходження вакцинації, а також забезпечити, щоб ніхто не піддавався дискримінації за те, що не пройшов вакцинацію.


Відповідно до ст. 2-1 КЗпП України будь-яка дискримінація у сфері праці, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно, зокрема від стану здоров’я, не допускається.️


Ст. 43 Конституції України також гарантоване право кожного на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Громадянам гарантується захист від незаконного звільнення.️
Згідно зі ст.147 КЗпП України, за порушення трудової дисципліни до працівника може бути застосовано один з таких заходів стягнення:


1) догана; 2) звільнення.


Порушення трудової дисципліни — це невиконання чи неналежне виконання з вини працівника покладених на нього трудових обов'язків. Отже, відмова працівника від вакцинації не може вважатися порушенням трудової дисципліни.


А як в інших країнах?
Італія стала першою європейською країною, яка з 15 жовтня почала вимагати ковідні паспорти для роботи. Уряд попередив про це італійців за місяць.


Сертифікат про вакцинацію чи негативний ПЛР-тест (кожні два дні) вимагатимуть від усіх працівників, незалежно від професії. Якщо вони не нададуть ці документи, їх або позбавлять зарплати, або оштрафують на 1,5 тис. євро. Штрафи чекають і роботодавців.


А от у Британії, де захворюваність знову пішла вгору, знято майже всі обмеження. Там не вимагають паспортів вакцинації, дистанції та обов'язкових масок. Але Уельс та Шотландія не згодні з цим рішенням. У жовтні в цих регіонах почали запитувати сертифікат чи тест у всіх повнолітніх, які приходять у клуби чи інші приміщення, де перебуває понад 500 людей, чи на вуличні події за участю більш ніж 4000 людей.


У Словенії з 15 вересня сертифікати чи тести вимагають як на вході на будь-яку роботу, так і буквально скрізь — в магазинах, ресторанах, салонах краси і навіть у лікарнях. Через це незгодні (а більш ніж половина населення невакциновані) перекрили головну автомагістраль Любляни і кидались у поліцію пляшками.


Румунія з 3 жовтня вимагає сертифікат про щеплення чи довідку про перенесений Covid-19 в кінотеатрах, ресторанах і спортзалах.


У Польщі влітку обговорювали ідею, що роботодавці можуть переводити своїх нещеплених працівників на роботу, яка не потребує контакту з людьми. Але поки що там не вимагають сертифікатів ніде.


У Ізраїлі з кінця серпня вимагають у всіх людей сертифікати чи тести на вході в ресторани, музеї, бібліотеки, спортзали чи басейни. Без них можна ходити тільки у торгові центри та магазини.


А у Туреччині не потрапити навіть у більшість торговельних центрів. З 6 вересня для входу громадяни повинні мати або сертифікат про щеплення, негативний ПЛР-тест або довідку про перенесену хворобу, що має відображатись у HES-коді — спеціальному внутрішньому документі, який повинні мати в тому числі і туристи.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
5
Сміх
12
Жах
12
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)