МОЗ дозволив вакцинувати членів родини одночасно з колективом

11 Серпня 2021 08:08  0  625

Здоров'яМОЗ дозволив вакцинувати членів родини одночасно з колективом

Уже понад 2 тис. колективів щеплені від Covid-19 та захищені від важкої форми коронавірусної хвороби

 

Відтепер під час вакцинації трудових колективів можна зробити щеплення і їхнім родичам. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

 

«Для запису на вакцинацію колективів, де понад 50 охочих, необхідно звернутися за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19. Крім того, ми дозволили вакцинувати членів родини одночасно з колективом», – повідомив міністр.

 

Він наголосив, що у разі введення жорстких карантинних обмежень вакцинація трудових колективів дозволить їм продовжувати працювати.

 

«Уже понад 2 тис. колективів щеплені від Covid-19 та захищені від важкої форми коронавірусної хвороби. За 9 серпня 2021 року записалося 17 колективів (1 472 особи), за весь період – 4 672 колективи (569 031 особа). Вакцинуйтесь, встигніть захиститися до нової хвилі Covid-19!» – закликав Ляшко.

 

Він підкреслив, що за останні три місяці лише 0,7 % людей, яким діагностували коронавірусну хворобу, були щеплені двома дозами антиковідної вакцини. І лише 0,4 % госпіталізованих хворих були повністю вакциновані. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
3
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)