Вакцинація українців з "Дії" – всім бажаючим щеплення не дістанеться

13 Травня 2021 09:15  0  630

Здоров'яВакцинація українців з "Дії" – всім бажаючим щеплення не дістанеться

У Міністерствах цифрової трансформації і охорони здоров'я розповіли, що пішло не так з вакцинацією живої черги

 

Анонсована владою кампанія з вакцинації всіх бажаючих з електронної черги в "Дії" на найближчих вихідних поки не почнеться, оскільки МОЗ ще не готовий до цього. Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" керівник розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України Мстислав Банік.

 

Він підтвердив, що дійсно у вихідні планувалося вакцинувати людей не з пріоритетних груп населення, а в порядку живої черги.

 

"Але ми ще чекаємо команду, коли це стартує. З боку "Дії" все готово, і як тільки нам скажуть, що пункти вакцинації готові і щоб ми їм передали списки і контакти людей, які хочуть отримати щеплення, то ми відразу це зробимо. Але це точно буде не в найближчі вихідні, оскільки певна підготовча робота повинна відбутися з боку Міністерства охорони здоров'я і має бути необхідна кількість вакцини", – сказав Баник.

 

Своєю чергою головний санлікар Віктор Ляшко теж визнав, що в найближчі вихідні не вийде вакцинувати всіх бажаючих, пише Радіо Свобода.

 

"Є всі бажаючі, є можливості системи охорони здоров'я і наявність вакцин в Україні. Сьогодні 500 тисяч доз вакцини у нас немає для того, щоб вакцинувати всіх бажаючих в додатку. Ми робимо все можливе, щоб почати вакцинацію людей, які записані в лист очікування в додатку "Дія" на цих вихідних", – сказав Ляшко.

 

Він додав, що в листі очікування зараз 23,9 тис. людей, і цю кількість спробують вакцинувати в найближчі вихідні.

 


Джерело: segodnya.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
3
Сміх
4
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)