В Україні можуть вакцинувати курортні міста. Як це буде працювати

11 Травня 2021 10:07  0  606

На Вкраїні та у світіВ Україні можуть вакцинувати курортні міста. Як це буде працювати

Міністерство охорони здоров'я України продовжує працювати над впровадженням COVID-сертифікатів і думати над можливими бонусами вакцинації

 

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що COVID-сертифікати будуть давати українцям певні бонуси. Так, міністерство опрацьовує ідею вакцинації цілих містечок і створення так званої "зеленої зони" в них.


"Одна з ідей, наприклад, полягала в тому, що у нас є міста і містечка, які можуть провакцинувати своє населення. Особливо це стосується курортних міст. Якщо провакцинуються всі мешканці цього містечка і всі працівники курортних закладів, в такому містечку може бути створена так звана "зелена зона", куди можуть їхати туристи. Звичайно, з певними обмеженнями, якщо вони не вакциновані. Але місто зможе працювати у звичайному нормальному режимі", – сказав Шмигаль в інтерв'ю "РБК Україна". Прем'єр-міністр зазначив, що це один з можливих бонусів.


"Ми хочемо такі речі спробувати, щось в пілотному режимі пройти. Є вже такі ініціативи від місцевої влади і громад. Ми будемо рухатися в цьому напрямку", – підсумував Шмигаль.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
4
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)