Вакцинація дітей в Україні: що відомо

2 Липня 2021 14:15  0  819

Здоров'яВакцинація дітей в Україні: що відомо

В Україні готуються щеплювати дітей із високим ризиком ускладнень від Covid-19.

 

Вакцинацію розпочнуть уже цього літа, заявив головний санітарний лікар країни Ігор Кузін, передає ТСН.

 

"Ми пропонуємо вакцинувати лише тих, хто має супутні захворювання. Це стосуватиметься не 100 відсотків дітей, а тільки тієї когорти, яка має важкі захворювання й ризики ускладнень", - сказав він.

Таких дітей, імовірно, щеплюватимуть вакциною Pfizer.

 

Також, розповіли, коли вакциною Pfizer зможуть щепитися всі охочі. Вакцина Pfizer з'явиться в центрах масової вакцинації наприкінці липня.

 

Відповідно щеплювати нею всіх охочих почнуть уже цього літа, заявив головний санітарний лікар країни Ігор Кузін, передає ТСН.

 

"Триває четвертий етап вакцинації, коли ми щеплюємо людей із хронічними неінфекційними захворюваннями. У кінці поточного місяця, а також у серпні ми переходимо на п'ятий етап, на якому вакцинація стане доступною для всіх. У тому числі вакцину Pfizer перерозподілять на прищепні пункти", - сказав він.

 

У липні Україна очікує на постачання 7,7 млн доз вакцини від коронавірусу. З них препарату Coronavac від китайської компанії Sinovac Biotech Ltd - понад 5,3 млн доз. CoronaVac, зареєстрована МОЗ України 10 березня, пройшла всі етапи клінічних досліджень, які офіційно підтвердили її ефективність і безпечність. Вакцина широко застосовується для захисту населення від пандемії в КНР, Бразилії, Мексиці, Чилі, Туреччині, Індонезії, Таїланді та Малайзії.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
3
Сміх
5
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)